گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/28 - 13:50
  • تعداد بازدید خبر : 258
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

 بازدید مسئولان ایران و عراق از درمانگاه الزهرا 

امام جمعه، استاندار ،جانشین رئیس ستاد بازسازی عتبات به همراه مسئولان عراقی از درمانگاه الزهرا واقع در صحن فاطمه زهرا سلام الله علیها نجف اشرف عراق دیدن کردند.

93495.mp3  بازدید مسئولان ایران و عراق از درمانگاه الزهرا 
گالری عکس
به گزارش روابط عمومی کاروان درمانی خادمین سیده زینب، حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی امام جمعه تهران، دکتر محسنی بندپی استاندار تهران، اسماعیل بیگی جانشین رئیس ستاد بازسازی عتبات به همراه مسئولین عراقی صحن فاطمه زهرا سلام الله علیها، چهارشنبه ۲۴ مهر 98 از درمانگاه الزهرا بازدید کردند. 
مسئولان ضمن بازدید از درمانگاه و صحبت با مراجعین، از نزدیک در جریان فعالیتها و خدمات ارائه شده در این درمانگاه قرار گرفتند. 
مسئولان با مطلوب خواندن خدمات ارائه شده در این درمانگاه، خواستار تداوم و استمرار این فعالیت ها شدند و از خادمین درمانی، تقدیر و تشکر کردند.
مریم رضازاده مسئول درمانگاه الزهرا، ضمن ارائه گزارش جامعی از فعالیتهای انجام شده، گفت: درمانگاه الزهرا سلام الله علیها، به همت بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با ۱۴۰ نیروی انسانی، از ۲۰ مهر در صحن حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها نجف اشرف، خدمات بهداشتی، درمانی رایگان را به زوار اباعبدالله الحسین علیه السلام ارائه می دهد. 
وی افزود: در این درمانگاه رایگان پزشکی، تخصصی، دندانپزشکی، دارویی، پرستاری، مشاوره های روانشناسی، تزریقات، پانسمان و اورژانس پیش بیمارستانی، به صورت شبانه روز و در چهار شیفت کاری، به زائران اربعین حسینی ارائه می شود. 
مسئول درمانگاه الزهرا تصریح کرد: از ۲۰ مهر سال جاری تا پایان سه شنبه ۲۳ مهر، بیش از 10 هزار نفر به این درمانگاه مراجعه کرده و بیش از چهل هزار خدمت دریافت کرده اند.
توضیح اینکه بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با استقرار پنج درمانگاه ثابت و چهار تیم درمانی امداد سیار و بیش از پانصد نیروی انسانی، خدمات بهداشتی درمانی را در ایام اربعین به زوار اباعبدالله الحسین علیه السلام ارائه می دهد. 
  • گروه خبری : معاونت غذا و دارو
  • کد خبر : 93495
کلمات کلیدی
خبرنگار
خديجه  آب پر

خديجه آب پر