گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/23 - 13:42
  • تعداد بازدید خبر : 431
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

 معرفی برنامه‌ها و فعالیت‌های خانه بهداشت در محل برگزاری شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی

شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر در محل برگزاری شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی ضمن راه‌اندازی خانه بهداشت نمونه به معرفی برنامه‌ها و فعالیت‌های بهداشتی قابل ارائه در خانه بهداشت پرداخت.

93388.mp3  معرفی برنامه‌ها و فعالیت‌های خانه بهداشت در محل برگزاری شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، همزمان با برگزاری شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی (۲۲ تا ۲۵ مهر ۹۸)، فرزانه مظفری، زهرا دلوچی و حمید طالبی؛ سه بهورز شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر به معرفی برنامه بهورز و خدماتی که در خانه‌های بهداشت ارائه می‌شود، پرداختند.
بهورزان به‌طور کامل سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) و پرونده الکترونیک را به‌عنوان سامانه ثبت اطلاعات و خدمات ارائه‌شده به جمعیت تحت پوشش، گروه‌های سنی تحت مراقبت در یک خانه بهداشت معرفی کردند و در مورد سایر فعالیت‌ها مانند مراقبت بیماری‌های واگیر و غیر واگیر، سیستم ارجاع در خانه‌های بهداشت، نحوه انجام پیگیری، مکمل یاری برای گروه‌های سنی مختلف، انجام درمان‌های ساده علامتی، نحوه نظارت بر روستای قمر و سیاری و ... با وزرا و کارشناسان بازدیدکننده که از ۲۲ کشور منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت بودند گفتگو کردند.
 خبر: زینب ایمانی
عکس: زهرا ربیعی
  • گروه خبری : شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93388
کلمات کلیدی
خبرنگار
زينب  ايماني

زينب ايماني