گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/10 - 15:03
  • تعداد بازدید خبر : 508
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

آغاز به کار سی و یکمین همایش بین المللی بیماریهای کودکان

سی و یکمین همایش بین المللی بیماریهای کودکان در تالار امام و سالن همایش های مرکز طبی کودکان آغاز به کار کرد.

93909.mp3 آغاز به کار سی و یکمین همایش بین المللی بیماریهای کودکان

گالری عکس 
گالری عکس
گالری عکس
گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، سی و یکمین همایش بین المللی بیماریهای کودکان روز پنجشنبه 9 آبان ماه 98 در تالار امام و سالن همایشهای مرکز طبی کودکان آغاز به کار کرد.
در این برنامه پس از مراسم گزارش صبحگاهی و معرفی موارد جالب بیماری های کودکان، مسابقه علمی همایش آغاز و به دو نفر از برندگان جوایزی اهدا شد.
سپس پانل برخورد با بیماری های شایع جراحی های کودکان با موضوعات اورژانس های شایع جراحی اطفال، ترومای سر اطفال و برخورد با بیماری های شایع ارتوپدی آغاز شد.
جلسه دوم برنامه، پانل Crohn Disease با سخنرانی پروفسور Genevieve Veereman بود که با استقبال شرکت کنندگان روبرو شد.
در ادامه ضمن بازدید از پوستر های علمی و پذیرایی، پانل مدیریت و درمان بیماری های شایع سرپایی نوزادان با سخنرانی در زمینه های کونژونکتیویت، ایکتر طول کشیده، هیپرتیروئیدی و کولیک ارائه شد.
پانل ژنتیک و صرع کودکان و همچنین بررسی و درمان اختلالات پلاکت که به بررسی ترومبوسیتوپنی در نوزادان، ترومبوسیتوزیس و ترومبوسیتوپنی در عفونتها پرداخت، برگزار و پس از آن پانل مدیریت و درمان نارسایی حاد و مزمن کلیه ارائه شد.
بیماری های سیانوتیک قلبی، تشخیص و درمان بیماری های عفونی بومی در کودکان، مشکلات پوستی نوزادان و کودکان، ارائه مقالات نوزادان، کلیه، آب و الکترولیت، هماتولوژی، کارگاه EEG، غربالگری ژنتیک زمان ازدواج بتاتالاسمی و پانل سیستیک فیبروزیس از دیگر برنامه های علمی برگزار شده در روز اول همایش بود.
خبرنگار و عکاس: لیلا یوسفی

 

  • گروه خبری : مرکز طبی کودکان,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93909
خبرنگار
لیلا  یوسفی

لیلا یوسفی