گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/05/20 - 18:04
  • تعداد بازدید خبر : 4916
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

آغاز به کار مجموعه استخر و سونای شهيد چمران دانشگاه علوم پزشكي تهران همزمان با اعیاد قربان و غدیر

مدیریت تربیت بدنی از شروع به کار استخر و سونای مجموعه ورزشي شهيد چمران دانشگاه علوم پزشكي تهران، همزمان با اعیاد قربان و غدیر خبر داد.

90864.mp3 آغاز به کار مجموعه استخر و سونای شهيد چمران دانشگاه علوم پزشكي تهران همزمان با اعیاد قربان و غدیر

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، دومین مجموعه آبی دانشگاه با مساحت 1200 مترمربع شامل استخر سرپوشيده، سونای خشک و بخار و حوضچه های آب سرد و گرم است که همزمان با اعیاد قربان و غدیر به بهره برداری می رسد.
ساخت مجموعه استخر و سونا همزمان با احداث مجموعه ورزشی شهید چمران بوده است، اما پس از توقف چند ساله، امروز مورد بهره برداري قرار گرفته است.
در حاشیه شروع به کار مجموعه استخر و سونای شهید چمران، دکتر محمدحسین پورغریب ضمن ابراز خرسندی از این موضوع، اظهار کرد: انگیزه ما از راه اندازی این مجموعه پاسخ به نیاز دانشجویان، کارکنان، اعضای هیات علمی، بازنشستگان و خانواده آنان و همچنین ایجاد روحیه نشاط و شادابی در میان خانواده بزرگ دانشگاه بوده است.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه از تجهیز مجموعه به بهترین سیستم تصفیه و گرمایش خبر داد و با اشاره به احداث تصفیه خانه ای با بهترین امکانات، ادامه داد: تعویض آب استخر در مجموعه های آبی نشانه نقص در سیستم تصفیه آن هاست؛ استخرها بایستی دارای سیستم تصفیه مناسب باشند.
وی با اعلام اینکه مجموعه مرتباً توسط شاخه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تهران مورد بازدید قرار خواهد گرفت، اظهار کرد: تلاش ما فراهم سازی سالم ترین آب و محیط برای خانواده دانشگاه است.
دکتر پورغریب با اشاره به اینکه کلیه وسایل تصفیه خانه و سایر تجهیزات از شرکت های دارای استاندارد خریداری شده است، به نظارت استاندارد در کلیه مراحل ساخت و تجهیز اشاره کرد و گفت: هیچگونه مشکلی در زمینه استاندارد مجموعه نداریم.
گفتنی است این مجموعه در فاز اول راه اندازی در تیر ماه 98، پذیرای فرزندان کارکنان و اعضای هیات علمی در هفتمین آکادمی ورزشی دانشگاه بوده است و از روز سه شنبه 22 مرداد 98 شروع به کار خواهد کرد.
علاقمندان می‌توانند برای استفاده از این امكانات ورزشي به آدرس خيابان ستارخان،خیابان پاتریس لومومبا، خیابان شادی، استخر و سوناي مجموعه ورزشی شهید چمران دانشگاه علوم پزشكي تهران مراجعه و يا برای كسب اطلاعات بيشتر با شماره‌ تلفن 88249899 تماس برقرار کنند.
براي دريافت برنامه زمان‌بندی استخر و سونای مجموعه ورزشی شهید چمران در تابستان 1398، اینجا كليك كنيد.
خبرنگار: نیلوفر کلانتری

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 90864
خبرنگار
فرزاد  سلطانپور

فرزاد سلطانپور

2 نظر برای این مطلب وجود دارد

78/10/11 - 00:00

كاش از دوستاني كه كمك كردن تا اين مجموعه راه بيفته تشكر ميشد.متاسفانه دكتر پورغريب عليرغم فشار زياد به همه جهت راه اندازي كوچكترين تشكري نكردن

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه

روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه

78/10/11 - 00:00

با سلام واحترام همکار بزرگوار با تشکر از ارائه انتقادات سازنده حضرتعالی، مطمئنا تمامی پروژه هایی که در دانشگاه به سرانجام می رسند با هماهنگی معاونت های مختلف صورت می پذیرد. در این پروژه نیز تیم های معاونت دانشجویی، معاونت توسعه، مدیریت توسعه و تجهیز، مدیریت بودجه، دفتر فنی و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه با همکاری و مساعدت همه جانبه موجبات افتتاح این مجموعه را فراهم کردند. بدیهی است که آغاز به کار مجموعه استخر و سونای شهید چمران دانشگاه به خاطر عملکرد کل مجموعه دانشگاه می باشد که جا دارد از تک تک عزیزانی که موج

محقق

محقق

78/10/11 - 00:00

سلام به نظر من مبلغ برای کارمندان خیلی زیاد است این در حالی است که تمام ادارات امکانات ورزشیشون برای کارمندانشون اماده است ، نه اینکه سالون ورزشی بزنی صرفا برای در امد بدست اورد یا استفاده یک درصدی پرسنل دانشگاه ، باید کاری کرد تا اکثریت علاقه مند بشن به ورزش ، شما باید تشویق در نظر بگیری برای ورزش نه اینکه هزینه 12 هزار تومانی .

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه

روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه

78/10/11 - 00:00

با سلام واحترام همکار بزرگوار با تشکر از ارائه انتقادات سازنده حضرتعالی، همانگونه که مستحضرید قیمت استخر با توجه به هزینه های تمام شده تعیین می گردد که با توجه به آن هزینه بلیط تعیین کردیده است.

نظر دهید