گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/28 - 12:24
  • تعداد بازدید خبر : 248
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به مناسبت هفته جهانی غذا :

استقرار غرفه اصیل بخریم معاونت غذا و دارو دانشگاه در بازار سبزه‌میدان تهران 

غرفه اصیل بخریم معاونت غذا و دارو دانشگاه باهدف ارتقای آگاهی عموم مردم با محوریت فرهنگ‌سازی مصرف کالاهای اصیل و سالم برای سلامت جامعه در بازار سبزه‌میدان تهران برپا شد.

93558.mp3 استقرار غرفه اصیل بخریم معاونت غذا و دارو دانشگاه در بازار سبزه‌میدان تهران 
گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، به مناسبت هفته جهانی غذا غرفه معاونت غذا و دارو تهران باهدف ارتقای آگاهی عموم مردم در خصوص معرفی برچسب اصالت کالا با محوریت تشخیص اقلام سلامت‌محور اصیل و تقلبی (قاچاق) با حضور دکتر ابوالفضل نجاریان مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو و کارشناسان معاونت‌های غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران روز چهارشنبه24 مهر ۹8 از ساعت 8:30 تا 14 در محل سبزه‌میدان (بازار بزرگ تهران) برپا شد.
کارشناس  حاضر در این غرفه مهندس اسدیان ، ضمن آموزش برچسب اصالت کالا به مراجعه‌کنندگان، شماره تلفن ثبت شکایات "۱۴۹۰"و شماره تلفن استعلام محصولات سلامت‌محور "۲۰۰۰۸۸۲۲" را در اختیار آن‌ها قراردادند تا چنانچه شکایت و استعلام در این زمینه‌دارند از آن شماره تلفن‌ها استفاده نمایند.
همچنین: بازدیدکنندگان با حضور در این غرفه نحوه کار با سامانه استعلام اصالت کالا را با استفاده از تپلت و تلفن همراه توسط کارشناس حاضر در این غرفه آموزش دیدند.
در این غرفه: بروشورهایی با عنوان سلامت و ایمنی کالاهای سلامت‌محور وارداتی و نظام ردیابی و داخلی، ره‌گیری و کنترل اصالت فرآورده‌های سلامت‌محور  "ttac "بین بازدیدکنندگان توزیع شد.
این غرفه با همکاری صمیمانه هیئت‌امنا و شهرداری بازار تهران، معاونت‌های غذا و دارو دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، ایران برپا شد.
خبرنگار:خدیجه آب پر
عکاس: مرتضی ابراهیمی 

 

  • گروه خبری : معاونت غذا و دارو
  • کد خبر : 93558
کلمات کلیدی
خبرنگار
خديجه  آب پر

خديجه آب پر