گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/06/15 - 13:51
  • تعداد بازدید خبر : 4938
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اطلاعیه مراسم یادبود مرحوم دکتر محمد جهانی/ پیام تسلیت رئیس بیمارستان شریعتی و رئیس دانشکده پزشکی

مراسم یادبود مرحوم دکتر محمد جهانی روز جمعه 22 شهریور 98 از ساعت 16 تا 17:30 در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهدشد. دکتر جهانی عمر پربار خود را صرف آموزش هماتولوژی آنکولوژی به دانشجویان پزشکی، دستیاران داخلی و فوق تخصصی و دستگیری و معالجه بیماران و تحقیق و پژوهش در این حیطه کرد و الگوی اخلاق و تعهد حرفه ای برای شاگردان وهمکارانش بود.

91791.mp3 اطلاعیه مراسم یادبود مرحوم دکتر محمد جهانی/ پیام تسلیت رئیس بیمارستان شریعتی و رئیس دانشکده پزشکی

در پی درگذشت دکتر محمد جهانی، فوق تخصص بیماری های خون و سرطان  دكتر سعيد رضا مهرپور، رئیس بیمارستان شریعتی، دکتر نفیسی، رئیس دانشکده پزشکی در پیام هایی این ضایعه را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت رئیس بیمارستان شریعتی برای درگذشت دکتر محمد جهانی

متن پیام به شرح زیر است:
با کمال تاسف، مطلع شدیم که استاد عزیز، جناب آقای دکتر محمد جهانی پس از تحملِ رنجِ بیماریِ سخت و جانفرسا، شب گذشته رخت سفر بستند و به دیدار حق شتافتند و ما را تنها گذاشتند.
این غم بزرگ را خدمت خانواده بزرگ شریعتی، بخش زحمتکش خون و سرطان بیمارستان و خانواده آن عزیز تسلیت می گویم و برای روح آن عزیز سفر کرده آرامش ابدی آرزو می کنم.
دكتر سعيد رضا مهرپور
١٥شهريور 1398


پیام تسلیت دکتر شهریار نفیسی رئیس دانشکده پزشکی
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی؛ متن پیام تسلیت به این شرح است:
در گذشت دکتر محمدجهانی استاد بیماریهای خون و سرطان دانشکده پزشکی و بیمارستان شریعتی، دل دوستان و دوستدارنش را به درد آورد و موجب تأثر و تأسف شد.
دکتر جهانی عمر پربار خود را صرف آموزش هماتولوژی آنکولوژی به دانشجویان پزشکی، دستیاران داخلی و فوق تخصصی و دستگیری و معالجه بیماران و تحقیق و پژوهش در این حیطه نمود و الگوی اخلاق و تعهد حرفه ای برای شاگردان وهمکارانش بود.
داتشکده پزشکی ضمن همدردی با بازماندگان، همکاران و دوستداران  ایشان، این ضایعه  را به خانواده محترم آقای دکتر جهانی و خانواده بزرگ بیمارستان شریعتی و جامعه بزرگوار پزشکی ایران تسلیت می گوید. 

دکتر شهریار نفیسی

رئیس دانشکده پزشکی

 

توضیح اینکه مراسم یادبود دکتر محمد جهانی روز جمعه 22 شهریور 98 از ساعت 16 تا 17:30 در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهدشد.

  • گروه خبری : ستاد مرکزی روابط عمومی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 91791
کلمات کلیدی
خبرنگار
مهدی  گلپایگانی

مهدی گلپایگانی

4 نظر برای این مطلب وجود دارد

78/10/11 - 00:00

خدا رحمتشون کنه

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
احمد

احمد

78/10/11 - 00:00

یاد مرحوم پر کرامت آقای دکتر جهانی، با صبر و متانت مثال زدنی که از آغازین روزهای دوره دستیاری افتخار شاگردی ایشان نصیب شد، گرامی و پاینده باد. از خداوند متعال، در این روزهای سوگ امام حسین علیه السلام، آمرزش و شادی روح برای فقید سعید خواهانم. سليم زاده، هیئت علمی

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

78/10/11 - 00:00

روحشان شاد

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
محمدتقی  صداقتی

محمدتقی صداقتی

78/10/11 - 00:00

بنام خدا انالله و اناالیه راجعون-همه از خداییم وبسوی او باز میگردیم .درود و رحمت الهی بر بزرگمردصبر و استقامت مرحوم مغفوز آقای دکتر محمد جهانی مردی با تقوا و با اخلاص و یار ویاور دردمندان بود . یکی ازشاخصه های ایشان در جلسات مدیریتی مرکز تحقیقات تاکید و توصیه بر صبر و برد باری وپشتکار در حل مسایل داخلی مرکز واخذ راهنمایی از استاد قوام زاده بود .ویکی دیگر از حسن اخلاقیات ایشان حفظ کرامت و احترام به همه استادان بویژه استاد پیش کسوت خوداستاد قوام زاده بود .زمانیکه ایشان در سمت قائم مقام مرکز تحقیقات بودند،علی

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید