گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/14 - 07:03
  • تعداد بازدید خبر : 1278
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

افتتاح میز خدمت الکترونیک دانشکده پرستاری و مامایی با حضور رئیس دبیرخانه مرکزی، میز خدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه

میز خدمت الکترونیک دانشکده پرستاری و مامایی روز دوشنبه 13 آبان ماه با حضور دکتر ماشااله ترابی رئیس دبیرخانه مرکزی، میزخدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه افتتاح شد.

94053.mp3 افتتاح میز خدمت الکترونیک دانشکده پرستاری و مامایی با حضور رئیس دبیرخانه مرکزی، میز خدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه

گالری عکس 
به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی؛ دکتر علیرضا نیکبخت نصرآبادی، رئیس دانشکده پرستاری و مامایی ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی میز خدمت الکترونیک دانشکده گفت: میز خدمت از جنس خدمت است؛ در نگاه اول شاید فکر کنیم قرار است کاری به کار ما اضافه شود، اما در واقعیت خیلی از حجم کارها کاسته می شود و کارهای روتینی که وقت و انرژی زیادی می طلبد در این سیستم تسهیل خواهد شد.
وی دکتر ترابی را مدیری عملگرا توصیف کرد و راه اندازی اتوماسیون اداری را از کارهای ماندگار وی دانست.
دکتر نیکبخت با اشاره به دشواری های راه اندازی اتوماسیون اداری از تسهیل فرایندهای اداری و ذخیره وقت و انرژی با پیاده سازی آن سخن گفت: اگر به دنبال چابک سازی دولت هستیم باید همکاری کنیم تا یکی یکی گام های به سوی الکترونیک شدن دولت را برداریم. ما مجبوریم کارهایی را که جنسشان نوآورانه است راه بیندازیم.
دکتر ماشالله ترابی، رئیس دبیرخانه مرکزی، میز خدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه با تبریک ورود دانشکده پرستاری و مامایی به میز خدمت الکترونیک دانشگاه این دانشکده را دانشکده ای پیشرو دانست و گفت: این دانشکده می تواند حرکت های بسیار نوآورانه ای داشته باشد و به نام خودش ثبت کند.
وی راه اندازی میز خدمت الکترونیک را منجر به کاهش رفت و آمد افراد و هزینه ها عنوان کرد و گفت: این کار نه تنها کمک به ارباب رجوع و مخاطب است بلکه کمک به داشتن شهری آرام و تمیزتر با مصرف کمتر کاغذ در نتیجه قطع درختان کمتر، است.
دکتر ترابی در ادامه خلاصه ای کوتاه از راه اندازی میز خدمت در دانشگاه علوم پزشکی تهران ارائه داد و نرم افزار میز خدمت را نرم افزاری واسط بین نرم افزارهای دانشگاه از جمله سیپاد و اتوماسیون و... دانست و ابراز امیدواری کرد که میزخدمت بتواند خدماتی که در سایر نرم افزارها موجود نیست جبران کرده و ضمن کاهش مراجعه های حضوری سرعت پاسخگویی را بالا برده و به ارتقای سطح و کیفیت خدمات کمک کند.
رئیس میز خدمت الکترونیک دانشگاه بر تهیه و بارگزاری فرم های مورد نیاز دانشجویان در سایت برای ارسال درخواست ها و انجام امور بدون مراجعه حضوری از طریق میز خدمت الکترونیک دانشگاه تاکید کرد.
در پایان این مراسم میز خدمت الکترونیک دانشکده با حضور دکتر ترابی، اعضای هیات رئیسه، مدیران و اعضای گروه های آموزشی، کارکنان و نماینده شورای صنفی دانشجویان افتتاح شد.
خبرنگار: شیما سادات عطری
عکس: حسین اکبریان

  • گروه خبری : دانشکده پرستاری مامایی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 94053
خبرنگار
شيما سادات  عطري

شيما سادات عطري