گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/09/23 - 14:47
  • تعداد بازدید خبر : 30
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

افتتاح پروژه عملیاتی احداث همراه سرای بیمار در ضلع شمالی بیمارستان امام خمینی(ره) با حضور شهردار منطقه6 و معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه

دکتر بیگلر معاون توسعه دانشگاه: سلامت عنصری مهم و اساسی در جامعه است که باید با اجرای کارهای زیربنایی و توسعه ای برای ارتقای شاخص سلامت تلاش کنیم.

95759.mp3 افتتاح پروژه عملیاتی احداث همراه سرای بیمار در ضلع شمالی بیمارستان امام خمینی(ره) با حضور شهردار منطقه6 و معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه
 
به گزارش روابط عمومی مدیریت امور مالی دانشگاه، روز شنبه 23 آذر ماه 98 پروژه عملیاتی همراه سرای بیمار در ضلع شمالی بیمارستان امام خمینی(ره) با حضور دکتر تورج فرهادی شهردار منطقه 6، دکتر محمود بیگلر معاون توسعه، آزاده چترروز مدیر امور مالی، مهندس بهزاد مکری مدیر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه، مهندس فرزاد هنرور معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6، مهندس حمید جوکار شهردار ناحیه 2 منطقه 6، دکتر سعید مهرپور رئیس بیمارستان شریعتی، دکتر خسرو صادق نیت رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) و دکتر شروین بدو رئیس بیمارستان مرکز طبی کودکان افتتاح شد.
دکتر بیگلر معاون توسعه دانشگاه گفت: سلامت عنصری مهم و اساسی در جامعه است که باید با اجرای کارهای زیربنایی و توسعه ای برای ارتقای شاخص سلامت تلاش کنیم.
معاون توسعه دانشگاه در خصوص همکاری خیرین در این پروژه اظهار داشت: مشارکت خیرین در انجام کارها در کنار مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تهران برای خدمت رسانی بهتر به مردم، نه تنها برای خیرین بلکه برای مسئولان و خادمان مردم نیز دلچسب و حلاوت خاصی دارد.
مدیر امور مالی دانشگاه با اشاره به اینکه در همه مراکز درمانی واحدهای تابعه دانشگاه برخی از بیماران جهت اسکان در شهر تهران با مشکلاتی مواجه اند، خاطرنشان کرد: همراه سرای بیمار با کمک خیرین عرصه سلامت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همت دکتر پیروز حناچی شهردار تهران و تورج فرهادی شهردار منطقه 6 تهران که دلسوزانه مسائل عرصه سلامت و بهداشت و درمان کشور را دنبال می کنند و یکی از دغدغه های مهم خود را ایجاد محل اسکان مناسب برای همراهان بیمار می دانند، احداث می شود.
دکتر فرهادی شهردار منطقه 6 تهران بیان کرد: منطقه 6 دارای بیمارستان های زیادی است که در این رابطه مدیریت شهری وظیفه خود می داند تا امکانات رفاهی و خدماتی مناسبی را برای همراهان بیماران شهرستانی آماده کند.
شهردار منطقه 6 با بیان چگونگی استفاده همراهان بیمار از همراه سرا گفت: زمان اولویت حضور مسافران و همراهان بیمار در این همراه سرا با توجه به نظر مدد کاران بیمارستان ها، براساس مدت درمان و بستری شدن در بیمارستان خواهد بود.
فرهادی اظهار داشت: امکانات رفاهی و خدماتی برای بیماران در همراه سرا به صورت رایگان است و گاها برخی از خیرین عرصه سلامت امکانات تغذیه و پذیرایی را برای این عزیزان فراهم می کنند.
وی درخصوص احداث همراه سرای بیمار گفت: این زمین با همکاری خیر بزرگوار عرصه سلامت دومین همراه سرای بیمار در منطقه6 تهران است و از فردا گود برداری این مکان آغاز می شود.
توضیح اینکه این همراه سرای، برای همراهان بیمارستان های امام خمینی، شریعتی و مرکز طبی کودکان قابل استفاده است.
در پایان، دکتر بیگلر با اهدای لوحی از طرف دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه، از شهردار، معاون اجتماعی و فرهنگی و شهردار ناحیه 2 منطقه 6 تهران قدردانی کرد.
 خبرنگار و عکاس: محمد پسندیده

 

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 95759
کلمات کلیدی
خبرنگار
آقای پسندیده رابط مریم تقی زاده

آقای پسندیده رابط مریم تقی زاده