گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/01/01 - 17:54
  • تعداد بازدید خبر : 1546
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

بازدید استاندار تهران از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

محسنی بندپی اول فروردین 98 از مجتمع درمانی بیمارستانی امام خمینی (ره) در پایتخت بازدید کرد.

86150.mp3 بازدید استاندار تهران از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران صبح روز پنجشنبه با همراهی دکتر صادق نیت رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی، معصومی معاون پشتیبانی مجتمع، ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان پور شبانان مدیرکل حوزه استاندار و جمعی از پزشکان و مسئولین درمانی از مجتمع بیمارستانی امام خمینی پایتخت بازدید کرد.
محسنی بندپی در این بازدید ضمن حضور در بخش‌های مختلف بخش جراحی قلب و گوارش و جراحی مغز و اعصاب و بخش تأسیساتی و سایر بخش‌ها و زیرساخت‌ها در جریان آخرین روند اقدامات صورت گرفته در حوزه خدمات درمانی به شهروندان در ایام نوروز قرار گرفت.
استاندار تهران همچنین با پزشکان پرستاران و کادر درمانی مجتمع دیدار و گفتگو کرد.
وی همچنین در حاشیه این بازدید ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز و بهار طبیعت به کارکنان پزشکان و کادر درمانی مجتمع، اقدامات فداکارانه و مسئولانه کارکنان را در خدمات‌رسانی به شهروندان در حوزه سلامت و درمان شایسته تقدیر دانست.
مقام عالی دولت در استان تهران تصریح کرد با توجه به نام‌گذاری سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری به نام رونق تولید امیدواریم در همه حوزه‌ها در استان تهران شاهد رونق و پویایی شایسته و ارزنده در عرصه تولید باشیم.
محسنی بندپی در ادامه همچنین ضمن اشاره مجدد به بازدید از بخش اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی یادآور شد تراکمی که در روز نخست نوروز در این بخش شاهد آن بودیم باورپذیر نبوده چراکه کارکنان و مسئولان این بخش با استفاده از ظرفیت کم تخت‌ها تا حدود ۱۰۰ بیمار را اسکان داده و مورد رسیدگی و مداوا قرار می‌دهند این امر نشانگر این است که این مجتمع بیمارستانی توانسته در امر اعتمادآفرینی به اقشار مختلف کشور موفق عمل کند.
استاندار تهران خاطرنشان کرد اکنون کار سختی برای نوسازی و بازسازی این بیمارستان در پیش داریم چرا که اگر به وضعیت آن رسیدگی سریع انجام نشود امکان بروز مشکلات و چالش‌های در آینده وجود خواهد داشت.
وی همچنین ضمن اشاره به تخصیص اعتبارات لازم در راستای وضعیت عمرانی مجتمع یادآور شد بالغ‌بر ۶۰ درصد بودجه تخصیص‌یافته به این مجتمع تا ۱۵ فروردین‌ماه به‌حساب مجتمع واریز خواهد شد و امیدواریم با تخصیص هر چه سریع‌تر باقی بودجه در نظر گرفته‌شده شاهد اقدامات ارزنده و با سرعت مناسب برای تجهیز تکمیل و بهسازی بخش‌های مختلف مجتمع مانند ساختمان مهدی کلینیک و نوسازی سایر بخش‌های بستری آن باشیم.

  • گروه خبری : بیمارستان امام خمینی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 86150
کلمات کلیدی
خبرنگار