گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/18 - 10:24
  • تعداد بازدید خبر : 667
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

بازدید دکتر کریمی از کارگاه تولید ماسک و شیلد در مرکز قلب تهران

دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران از کارگاه محدود تولید ماسک و شیلد در واحد فنی مهندسی مرکز قلب تهران بازدید کرد.

158981.mp3 بازدید دکتر کریمی از کارگاه تولید ماسک و شیلد در مرکز قلب تهران

به گزارش روابط عمومی مرکز قلب تهران، در بازدید عصر روز سه شنبه 17 تیر 99  که با همراهی دکتر حمیدرضا پورحسینی، رئیس مرکز قلب تهران، دکتر علیرضا حاجی قاسمی مدیر و اسماعیلی مسئول روابط عمومی انجام شد، دکتر پورحسینی ضمن تشکر از حضور رئیس دانشگاه در این کارگاه گفت: این کارگاه که به صورت خودجوش و با همت و پشتکار همکاران واحد فنی مهندسی خصوصا مهندس عبداللهی مسئول این واحد شکل گرفته و باعث شد بخشی از نیاز مرکز به ماسک و شیلد برآورده شود.
دکتر کریمی نیز با قدردانی از همکارانی که با کمک به تولید داخلی و با استفاده از حداقل امکانات به صورت کاملا دستی و خودجوش و با ذوق و قریحه و عشق به مرکز قلب این کارگاه را راه اندازی کردند، فعالیت ارزشمند آنان را ستود و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.
وی افزود: در شرایط فعلی وجود چنین کارگاه هایی به صورت بالقوه می تواند کمک شایانی به تامین بخشی از نیازهای داخلی این مرکز کند ضمن اینکه در صورت نیاز می توان برای توسعه کمی و کیفی این کارگاه اقدام کرد.
دکتر پورحسینی و مهندس عبداللهی با توضیح اقدامات و فعالیت های انجام شده در مدت برپایی این کارگاه، به تشریح فعالیت هر بخشی در سیکل تولید ماسک و شیلد پرداختند.
مهندس عبداللهی ضمن توضیح هر بخشی از فعالیت های این کارگاه اظهار داشت: در حال حاضر خط تولیدی داریم که به استاندارد نزدیک است و تعدادی از این ماسک ها را نیز برای آزمایش به سازمان انرژی اتمی فرستادیم و سازمان انرژی اتمی نیز به صورت کتبی دارا بودن فاکتورهای مورد نیاز برای تولید ماسک را تایید کرد.
وی افزود: در ابتدا با لوازم و تجهیزات ابتدایی شیلدی درست کردیم و به تعداد محدودی از کارکنان تحویل دادیم که با استقبال و درخواست دیگر کارکنان مواجه شدیم، سپس با تهیه مواد و لوازم کیفی تر حدود 2000 شیلد مرغوب تهیه و به تمام پرسنل مرکز قلب تحویل دادیم.
در تولید ماسک هم ابتدا با یک هویه و یکسری ابزار ابتدایی و مقداری پارچه اقدام به تولید تعدادی ماسک کرده و پس از تهیه تجهیزات لازم برای ایجاد کارگاه تولید ماسک و تکمیل تدریجی فرایند تولید و عرضه ماسکهای مدنظر در ظرف مدت کوتاهی این خط تولید راه اندازی شد که همه قطعات، تجهیزات، لوازم و امکانات ایجاد شده از تولیدات داخلی و به صورت دست ساز و کاملا خودجوش تهیه و نصب شد که در حال حاضر حدود 1000 عدد ماسک در هفته تولید می کنیم.
وی از اینکه بحران پیش آمده را به یک فرصت تبدیل کرده و با همدلی و همیاری کارکنان این واحد باری از مشکلات مرکز برداشته ابراز خرسندی کرد.

 

  • گروه خبری : رئیس دانشگاه,مرکز قلب تهران,گروه خبری اینستاگرام
  • کد خبر : 158981
خبرنگار
سيد محسن  اسماعيلي

سيد محسن اسماعيلي

1 نظر برای این مطلب وجود دارد

منوچهری

منوچهری

99/04/18 - 14:29

ضمن سلام و خدا قوت به تمامی کارکنان عزیز بیمارستان های دانشگاه و کل کشور انجام کارِ خوب، بسیار پسندیده است و دیدن، قدردانستن و تشویق کارِ خوب پسندیده تر. دیده شدن تلاش کارکنان دلسوز بخصوص هنگام ایفای خدماتی فراتر از وظیفۀ سازمانی، موجب دلگرمی کارکنان و تداوم این تلاش های سازنده می شود. خسته نباشید به همت همکاران عزیز مرکز قلب و احسنت به روحیه قدردان مجموعه مدیریتی دانشگاه و این مرکز.

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید