گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/09/10 - 12:38
  • تعداد بازدید خبر : 1467
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید سفیر نیکاراگوئه از دانشکده داروسازی/بالتودانو: از امکانات و فعالیت های دانشکده شگفت زده شدم

سفیر نیکاراگوئه پس از بازدید دانشکده داروسازی گفت: از امکانات موجود و فعالیت های در حال انجام در دانشکده داروسازی و شرکت های دانش بنیان در مرکز رشد فناوری فرآورده های دارویی شگفت زده شدم.

95136.mp3 بازدید سفیر نیکاراگوئه از دانشکده داروسازی/بالتودانو: از امکانات و فعالیت های دانشکده شگفت زده شدم

 گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده داروسازی، ماریو بارکرو بالتودانو ، سفیر کشور نیکاراگوئه روز یکشنبه 10 آذر 98 با همراهی و توضیحات دکتر حمیدرضا ادهمی معاون بین الملل از دانشکده داروسازی دیدن کرد.
سپس در جلسه ای با حضور دکتر محمد شریف زاده، رئیس دانشکده، دکتر محمد حسین قهرمانی معاون پژوهشی، دکتر علیرضا وطن آرا معاون آموزش تخصصی و تحصیلات تکمیلی و دکتر عفت سوری معاون آموزش عمومی به بحث و گفتگو در خصوص مراودات علمی در زمینه داروسازی پرداختند.
در ابتدای جلسه دکتر ادهمی توضیحاتی در خصوص تاریخچه دانشکده، گروه های آموزشی و فعالیت های پژوهشی ارائه کرد.
در ادامه دکتر  شریف زاده آمادگی دانشکده را برای هرگونه همکاری در زمینه های آموزشی، پژوهشی و تولید دارو با کشور نیکاراگوئه اعلام کرد. ماریو بارکرو بالتودانو اظهار داشت که از امکانات موجود و فعالیت های در حال انجام دانشکده داروسازی خصوصا فعالیت شرکت های دانش بنیان در مرکز رشد فناوری فرآورده های دارویی شگفت زده شده و تمام تلاش خود را برای هموار کردن مسیر همکاری های دانشگاهی بین این دانشکده و موسسات مرتبط در نیکاراگوئه خواهم کرد.
در پایان رئیس دانشکده به رسم یادبود هدیه ای به او اعطا کرد و عکس یادگاری گرفته شد.
خبرنگار: مژگان یزدی
عکاس : طهمورث رمضان زاده 

 

 

  • گروه خبری : دانشکده داروسازی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 95136
کلمات کلیدی
خبرنگار