گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/11 - 14:54
  • تعداد بازدید خبر : 454
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید معاون ریاست‌جمهور دکتر معصومه ابتکار از غرفه اصالت کالا و نشانگر رنگی و تغذیه‌ای معاونت غذا و دارو

دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و مشاور امور زنان از میز مشاور تغذیه‌ای معاونت غذا و دارو دیدن کرد.

93940.mp3 بازدید معاون ریاست‌جمهور دکتر معصومه ابتکار از غرفه اصالت کالا و نشانگر رنگی و تغذیه‌ای معاونت غذا و دارو
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو: به مناسبت هفته سلامت بانوان صبح امروز 11 آبان 98 دومین پویش ارتقاء نشاط و سلامت زنان با ورزش به مناسبت هفته سلامت بانوان ایرانی با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، دکتر فرهادی زاد شهردار منطقه 6، سوسن باستانی معاون بررسی‌های راهبردی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، بهروز آذر مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده شهرداری تهران و مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در بوستان لاله برگزار شد.
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در جامعه‌ای که به حجاب و رعایت شئونات دینی در مناسبات اجتماعی اعتقادداریم، اقدام ایجابی ما این است که فضاها را برای زنان توسعه دهیم.
دکتر ابتکار افزود: در امور زنان و خانواده در حال حاضر در شهر تهران ۸ پارک بانوان داریم و در بسیاری از شهرهای دیگر نیز پارک‌های بانوان توسعه‌یافته است. در سایر پارک‌ها زنان و مردان و خانواده‌ها با یکدیگر حضور دارند و مشکلی وجود ندارد. مسئله تفکیک زن و مرد نیست مسئله این است که فضایی را برای زنان تأمین کنیم. در جامعه‌ای که به حجاب و رعایت شئونات دینی در مناسبات اجتماعی اعتقادداریم، اقدام ایجابی ما این است که فضاها را برای زنان توسعه دهیم تا زنان بتوانند در پارک‌های بانوان و ورزشگاه‌های خاص بانوان و مدارس دخترانه از آفتاب به نحو احسن بهره گیرند.
توضیح اینکه برنامه پویش ملی با اجرای مراسم پیاده‌روی و ورزش همگانی در پارک لاله برگزار شد.
خبرنگار:خدیجه آب پر
عکاس :مرتضی ابراهیمی 

 

  • گروه خبری : معاونت غذا و دارو,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93940
کلمات کلیدی
خبرنگار
خديجه  آب پر

خديجه آب پر