گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/01/13 - 11:54
  • تعداد بازدید خبر : 2525
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید نوروزی دکتر مرعشی، عضو هیئت رئیسه دانشگاه از بیمارستان های آرش و بهرامی در سیزدهمین روز سال جدید

دکتر مرعشی در بازدید نوروزی از بیمارستان های دانشگاهی آرش و بهرامی گفت: ما وظیفه خود می دانیم ابزار فناوری اطلاعات را به گونه ای توسعه دهیم که حتی در زمان هایی که امکان دسترسی مستقیم به تیم های درمانی در مواقع غیراورژانس وجود ندارد، بتوانیم مشاوره ها و خدمات مورد نیاز را به مردم برسانیم.

86232.mp3 بازدید نوروزی دکتر مرعشی، عضو هیئت رئیسه دانشگاه از بیمارستان های آرش و بهرامی در سیزدهمین روز سال جدید

گالری عکس

در سیزدهمین روز فروردین ماه 1398 و در ادامه بازدیدهای نوروزی اعضای هیئت رئیسه دانشگاه از بیمارستان های دولتی تحت پوشش، دکتر مرعشی، مدیر آمار و فناوری اطلاعات و عضو هیئت رئیسه دانشگاه به همراه دکتر نیازی، پزشک مقیم ستاد هدایت از اورژانس بیمارستان های آرش و بهرامی دیدن کردند.
مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه در حاشیه این بازدید ضمن تبریک سال جدید گفت: من به نمایندگی از رئیس محترم دانشگاه و اعضای محترم هیئت رئیسه وظیفه خود می دانم، در این ایام که اغلب افراد در کنار خانواده هایشان هستند به عزیزانی که در بیمارستان ها در حال ارائه خدمات درمانی به بیماران هستند خداقوت بگویم. همچنین با توجه به مشکل سیل که اوایل عید در برخی نقاط کشور با آن مواجه بودیم، امیدوارم گرفتاری های مردم سیل زده هرچه سریعتر رفع شود.
وی همچنین در خصوص وضعیت اورژانس بیمارستان های آرش و بهرامی در بازدید امروز گفت: در هر دو بیمارستان تمام همکاران با روحیه و انگیزه خوب حضور داشتند و شرایط بسیار پایدار و منظم بود. مسئولین هم حضور داشتند و شکر خدا همه چیز خوب بود.
دکتر مرعشی با تاکید بر اهمیت نقش فناوری اطلاعات در همه عرصه ها افزود: در نظام سلامت نیز، فناوری اطلاعات یکی از ارکان اصلی است و ما وظیفه خود می دانیم این ابزار را به گونه ای توسعه دهیم که حتی در زمان هایی که امکان دسترسی مستقیم به تیم های درمانی در مواقع غیراورژانس وجود ندارد، بتوانیم مشاوره ها و خدمات مورد نیاز را به مردم برسانیم. در حال حاضر HIS  یکی از ابزار و لوازم اصلی کار در بیمارستان هاست و در ایام تعطیل هم در صورت بروز اشکال در مراکز تابعه دانشگاه، مکانیزم های رفع اشکال پیش بینی شده و همکاران آی تی به صورت آنکال پاسخگو هستند.
توضیح این که در این بازدید دکتر مرعشی و دکتر نیازی در بیمارستان جامع بانوان آرش با همراهی دکتر نتاج معاون درمان و حجی آبادی سوپروایزر مرکز و در بیمارستان بهرامی با همراهی دکتر احمدی مدیر و  سلطان تویه سوپروایزر مرکز از بخش های مختلف اورژانس دیدن کردند.

خبرنگار و عکاس: نجمه باهو

  • گروه خبری : معاونت درمان,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 86232
خبرنگار
نجمه باهو

نجمه باهو