گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/01/11 - 13:43
  • تعداد بازدید خبر : 2699
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

بازدید نوروزی دکتر کردی، عضو هیئت رئیسه دانشگاه از بیمارستان های بهارلو و ضیائیان در یازدهمین روز سال جدید

دکتر کردی در بازدید نوروزی از بیمارستان های دانشگاهی بهارلو و ضیائیان گفت: ما در معاونت بین الملل دانشگاه این آمادگی را داریم که با همکاری واحدهای تابعه، آغاز یادگیری یک زبان خارجه را برای تمامی کارکنان برنامه ریزی و اجرا کنیم.

86217.mp3 بازدید نوروزی دکتر کردی، عضو هیئت رئیسه دانشگاه از بیمارستان های بهارلو و ضیائیان در یازدهمین روز سال جدید

گالری عکس1

گالری عکس2

در یازدهمین روز فروردین ماه 1398 و در ادامه بازدیدهای نوروزی اعضای هیئت رئیسه دانشگاه از بیمارستان های دولتی تحت پوشش، دکتر کردی معاون بین الملل و عضو هیئت رئیسه دانشگاه به همراه دکتر مومنی پزشک مقیم ستاد هدایت از بیمارستان های بهارلو و ضیائیان دیدن کردند.
دکتر کردی هدف از این بازدید را تبریک سال نو و خسته نباشید به همکارانی که در ایام تعطیل مشغول ارائه خدمات درمانی در مراکز دانشگاهی هستند خواند و افزود: دیدار نوروزی اعضای هیئت رئیسه سنت خوبی است که هر ساله در ایام نوروز از همکارانی که در بیمارستان ها زحمت می کشند از نزدیک قدردانی کنیم. به نظر من مجموع عملکرد تیم درمانی در دو مرکز بهارلو و ضیائیان خوب بود. خوشبختانه همکاران در شیفت های خود حاضر بودند. همه خدمات برقرار بود و بیماران مراقبت های لازم را دریافت کرده بودند.
معاون بین الملل دانشگاه سال جدید را سال یادگیری یک زبان خارجی برای همه کارکنان دانشگاه خواند و گفت: ما در معاونت بین الملل، در سال 98 کمک به آموزش و یادگیری یک زبان خارجی به تمامی همکاران را جزو اولویت های خود قرار داده ایم و این آمادگی را داریم که با همکاری واحدهای تابعه، آغاز یادگیری یک زبان خارجه را برای تمامی کارکنان برنامه ریزی و اجرا کنیم. 
وی با تاکید بر این نکته که، رشد و توسعه دانشگاه تا حد زیادی وابسته به ارتباطات بین المللی است افزود: از یک سو باید با حضور در میادین بین المللی از دانش و تجربیات روز دنیا بهره مند شویم و از دیگر سو دانشگاه علوم پزشکی تهران در منطقه بهترین است و همه منطقه به دانش اساتید برجسته ما نیاز دارند. حفظ این مرجعیت علمی منوط به حضور ماست و باید به آن قوت دهیم. قطعا اگر ما نباشیم، رقبا حاضرند و از فرصت استفاده خواهند کرد. خوشبختانه با زحمت همه اساتید و کارکنان دانشگاه، اعتبار ما در منطقه به حدی است که همه کشورهای همسایه مایل به همکاری با ما هستند. شروع این ارتباط نیازمند به یادگیری گسترده زبان های خارجی در بین کارکنان دانشگاه است. حدود یک هزار تن از همکاران در سال گذشته برای یادگیری زبان انگلیسی در معاونت بین الملل ثبت نام کردند و پانصد تن هم در صف انتظارند. امیدواریم امسال نیز همه کارکنان دانشگاه حداقل یادگیری یک زبان خارجی را در برنامه هدف خود قرار دهند.
توضیح اینکه دکتر کردی و دکتر مومنی در بیمارستان بهارلو با همراهی دکتر عبدوس معاون درمان و قاضی مدیر پرستاری این مرکز از بخش های اورژانس، ICC ،CCU، بخش جراحی زنان، مردان و داخلی و در بیمارستان ضیائیان با همراهی هشیار مدیر مرکز از بخش های اورژانس، ICU،CCU، بخش اطفال و درمانگاه دیدن کردند.

خبرنگار و عکاس: نجمه باهو

  • گروه خبری : معاونت درمان,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 86217
خبرنگار
نجمه باهو

نجمه باهو