گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/09 - 20:28
  • تعداد بازدید خبر : 19
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید کارشناسان مرکز بهداشت جنوب تهران از حوزه های امتحانات برای پیشگیری از کرونا

کارشناسان واحد سلامت نوجوان، جوانان و مدارس مرکز بهداشت جنوب تهران برای پیشگیری از کرونا از حوزه های امتحانات بازدید کردند.

158624.mp3 بازدید کارشناسان مرکز بهداشت جنوب تهران از حوزه های امتحانات برای پیشگیری از کرونا

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، دکتر مرضیه سرابی و زهرا شاقلانی پور، به ترتیب کارشناس مسئول و کارشناس واحد سلامت نوجوان، جوانان و مدارس این مرکز با همراهی غنیمی، کارشناس بهداشت و سلامت منطقه 10 روز یکشنبه 9 تیر 99 از مدارس متوسطه دور دوم منطقه 10 زهرا مردانی، هنرستان شهید مبصری و نمونه دولتی شهید چمران برای پیشگیری از کرونا بازدید کردند.
در این بازدید سرابی از کارشناس سلامت منطقه 10، مدیران مدارس و ناظران حوزه های امتحانی برای رعایت پروتکل های بهداشتی تشکر و بر تب سنجی دانش آموزان هنگام ورود به مدرسه، رعایت فاصله مناسب اجتماعی، استفاده از ماسک، مواد ضدعفونی کننده در میان دانش آموزان و کارکنان و بر دارا بودن گواهی سلامت دانش آموزان از سامانه سلامت وزارت بهداشت تاکید کرد.
در این بازدید شاقلانی پور بر در دار بودن تمامی سطل های زباله درب دار ، بهسازی و لوله کشی قسمت صابون مایع برای دسترسی بهتر ، ثبت نام  تمامی کارکنان و معلمان در سامانه salamat.gov.ir روز قبل از آزمون تاکید کرد و گفت: گزارش ها به‌صورت پرينت و مشابه کارت ورود به جلسه به مسئول برگزاري آزمون تحویل داده شود.

  • گروه خبری : مرکز بهداشت جنوب تهران ,اخبار
  • کد خبر : 158624
خبرنگار
نگار  ديوبندي

نگار ديوبندي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید