گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/06/21 - 14:16
  • تعداد بازدید خبر : 9732
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

با حضور رییس دانشگاه نشست هیات امنا برگزار شد

در نشست هیات امنای دانشگاه، رئوس برنامه 4 ساله، گزارش عملکرد فعالیت‌ها، پیشرفت برنامه عملیاتی و عملکرد بودجه تفصیلی سال 96 به همراه پیشنهادهای دانشگاه موردبررسی و تصویب قرار گرفت.

79917.mp3 با حضور رییس دانشگاه نشست هیات امنا برگزار شد

گالری عکس
در این نشست که صبح روز چهارشنبه 21 شهریور 97 در سالن شورای دانشگاه تشکیل شد، دکتر امین لو دبیر مجامع، شوراها و هیات های امنا، ضمن توضیح دستور جلسه، از تلاش‌هایی که در این مدت در دانشگاه صورت گرفته قدردانی کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از منضبط‌ترین دانشگاه‌ها در زمینه ارائه گزارش عملکرد بودجه تفصیلی است.
سپس دکتر کریمی رییس دانشگاه، ضمن تسلیت ایام سوگواری ماه محرم و آرزوی سلامت و بهبودی برای دکتر امین لو، به‌اختصار  به معرفی فعالیت‌هایی که تاکنون در دانشگاه صورت گرفته پرداخت و گفت: تاکنون تلاش‌های بسیاری در زمینه‌های مختلف دانشگاه، ازجمله رفع مسائل نیروی انسانی صورت گرفته است. با توجه به شرایطی که کشور با آن روبرو است سعی کردیم محیط آرامی را در دانشگاه ایجاد کنیم و بتوانیم نگرانی‌های کارکنان و هیات علمی را تاحدودی کاهش دهیم تا به وظایف خود بهتر عمل کنند. در زمینه مدیریت و بهره‌وری نیروی انسانی نیز مطابق با نیازها و شرایط دانشگاه اقدام می‌کنیم.
 رییس دانشگاه، با اشاره به تکمیل تعدادی از پروژه‌های عمرانی دانشگاه گفت: بشخصه با ساخت‌وساز جدید در بیمارستان‌ها مخالفم. بااین‌وجود تکمیل بخشی از پروژه‌هایی که سال‌های طولانی نیمه‌کاره مانده در دستور کار دانشگاه قرار دارد. مانند ساختمان جدید بیمارستان رازی که سال‌ها قبل این پروژه آغازشده بود و اکنون در مراحل پایانی قرار دارد. بیمارستان زنان نیز بازسازی‌شده و در مرحله راه‌اندازی است. پروژه‌های نیمه‌کاره دیگر مانند کلینیک ویژه اسلامشهر، مرکز طبی و بیمارستان شریعتی و اورژانس امیراعلم نیز درحال تکمیل و تجهیز است.
وی با تأکید بر توجه ویژه دانشگاه به مسائل مربوط به دانشجویان گفت: دانشجویان این دانشگاه با کمبود امکانات و شرایط نامناسب خوابگاه‌ها مواجه هستند که در این مدت برای رفع این مسائل تلاش‌های بسیاری صورت گرفته است. هیات رئیسه دانشگاه نیز به‌صورت نمادین هزینه ساخت تعدادی از واحدهای خوابگاهی را متقبل شده و مابقی واحدها نیز به کمک خیرین ساخته می‌شود.
وی با اشاره مراحل پایانی خرید قطعه زمینی به مساحت بیش از 20 هکتار در منطقه 18 گفت: این زمین در آینده می‌تواند به‌عنوان کمپوس دوم دانشگاه مورداستفاده قرار گیرد.
سپس دکتر جعفریان عضو هیات امنای دانشگاه، با اشاره به شرایط دشواری که دانشگاه در آن قرار دارد و تشکر از دکتر کریمی که در این دوره مسئولیت دانشگاه را برعهده دارد، تأکید کرد: هرچند حوزه بهداشت و درمان بسیار مهم است اما نباید اجازه داد آموزش و پژوهش دانشگاه تحت شعاع مسائل این حوزه قرار بگیرد .البته این نکته موردتوجه مسئولان دانشگاه نیز قرار دارد.
دکتر دیناروند دیگر عضو هیات امنا، نیز از کسب جایگاه شایسته بین‌المللی دانشگاه در حوزه نانوتکنولوژی خبر داد و گفت: براساس مطالعات انجام‌شده ایران در رتبه پنجم جهان و دانشگاه علوم پزشکی تهران در رتبه 51 جهان در عرصه نانوتکنولوژی قرار دارد.
در ادامه نمایندگان معاونت‌های وزارت بهداشت به تشریح عملکرد دانشگاه در حوزه دارو، درمان، پرستاری، آموزش، پژوهش و دانشجویی و... پرداختند و هریک از معاونت‌های دانشگاه درخصوص موضوعات مطرح‌شده توضیح دادند.
سپس پیشنهادهای اختصاصی دانشگاه مطرح شد که پس از بحث و بررسی اعضای هیات امنا مورد تصویب قرار گرفت.
خبرنگار: سمیرا کرمی
عکس: جمشید ربیعی

  • گروه خبری : رئیس دانشگاه,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 79917
کلمات کلیدی
خبرنگار
سمیرا  كرمي

سمیرا كرمي

1 نظر برای این مطلب وجود دارد

محمد

محمد

78/10/11 - 00:00

ضمنه خسته نباشی به برادران برام جالب بود هیات امنا محترم اصلا و ابدا در خصوص معیشت کارکنان و و به خصوص کارکنان قرادادی صحبتی نکردن با توجه اینکه تک تک این عزیزان بالای 5 میلیون درآمد دارند چه کار به خط فقر دارند خدا انشالله خیرتان دهد حواستان به ما هم باشد یا حق

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید