گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/10 - 18:42
  • تعداد بازدید خبر : 3134
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

برگزاری آیین معارفه دانشجویان جدید دانشکده داروسازی

رئیس دانشکده داروسازی به دانشجویان جدید این دانشکده گفت: شما وارد دانشکده ای شده اید که دانشمندان و افراد برجسته علمی را به ساحت کشور و سطح بین المللی معرفی کرده است.

92806.mp3 برگزاری آیین معارفه دانشجویان جدید دانشکده داروسازی

 گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده داروسازی، آئین ورودی دانشجویان جدید با حضور دکتر محمد شریف زاده، رئیس دانشکده، حجت الاسلام والمسلین سید مجید قریشی، مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر پروین پاسالار رئیس مرکز رشد استعدادهای درخشان، دکتر ملیحه برازنده معاون دانشجویی فرهنگی، جمعی از مسئولان، اساتید، کارکنان و دانشجویان چهارشنبه 10 مهر 98 در تالار رازی برگزار شد.
دکتر شریف زاده، ضمن خیرمقدم به اساتید، تبریک به دانشجویان ورودی جدید و خانواده های آنها گفت: خدا را شاکرم که باز فرصتی فراهم شد تا در جمع نخبگان کشور حضور داشته باشم.
وی ضمن معرفی رشته داروسازی گفت: اگر به عقب برگردم دوباره رشته داروسازی را انتخاب خواهم کرد؛ شما وارد دانشکده ای شده اید که دانشمندان و افراد برجسته علمی را به ساحت کشور و سطح بین المللی معرفی کرده و در خیلی از علوم دارویی حرف برای گفتن دارد و در بسیاری از زیرشاخه های علوم دارویی جزو 10 دانشگاه اول دنیاست و درعرصه های مختلف از جمله آموزش، پژوهش، صنعت، صنایع دارویی، بیوتک، نانوفناوری و خدمات بالینی دارای اشتغال و ترقی فراهم است.
دکتر شریف زاده در ادامه افزود: در حال حاضر 1600 دانشجوی عمومی، 400 دانشجوی تخصصی، بیش از 70 عضو هیات علمی و 11 گروه آموزشی در قالب 13 رشته تخصصی در این دانشکده فعالیت دارد.
حجت الاسلام والمسلین سید قریشی  هم ضمن خیرمقدم به دانشجویان گفت: دانشجویان جدید وقتی وارد دانشگاه می شوند انرژی و حال و هوای جدیدی به دانشگاه و اساتید می افزایند.
وی افزود: آرزو می کنم این روزهای دانشجویی روزهای خاطره انگیز و پایان این روزها، روزهای موفقیت، سعادت و خوشبختی باشد همانطور که روزهای آتی با دانشگاه و دانشکده آشنا می شوید خودشناسی هم داشته باشید و انسانی خداجو باشید.
دکتر پاسالار ضمن خوشامدگویی به بیان 10 قانون برای یک دانشجوی خوب بودن پرداخت و به معرفی مرکز پژوهش های دانشجویی و نحوه آشنایی با این مرکز و استفاده از خدمات آن پرداخت.
دکتر برازنده با تبریک به دانشجویان و خانواده های آنان گفت: از امکانات دانشجویی برای ایجاد رشد فکری، اجتماعی و شخصی خود استفاده کنید. معاونت دانشجویی هم در تلاش است که بستر مناسبی برای رشد فرهنگی و افزایش روحیه و بهبود سلامت روان دانشجویان فراهم کند.
در ادامه دکتر شریف زاده با اهدای یادبودی از مادر نمونه و فداکار، بردیا خدادادی دانشجوی ورودی جدید تشکر و قدردانی کرد. برنامه با پخش کلیپ، اهدای یادبود و پذیرایی و صرف شام و ثبت عکس یادگاری پایان یافت.
خبرنگار: مژگان یزدی

 

 

 

  • گروه خبری : دانشکده داروسازی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 92806
کلمات کلیدی
خبرنگار