گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/06/28 - 07:03
  • تعداد بازدید خبر : 140
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری اولین جلسه گروه اجرایی یازدهمین سمینار سالیانه پرستاری چشم فارابی

اولین جلسه گروه اجرایی یازدهمین سمینار سالیانه پرستاری چشم فارابی برای تعیین مسئولیت های اجرایی این سمینار تشکیل شد.

92147.mp3 برگزاری اولین جلسه گروه اجرایی یازدهمین سمینار سالیانه پرستاری چشم فارابی
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، اولین جلسه گروه اجرایی یازدهمین سمینار سالیانه پرستاری چشم فارابی روز چهارشنبه 27 شهریور 98 با حضور شادی رضایی، مدیر پرستاری این بیمارستان برگزار شد.
رضایی هدف از برگزاری این جلسه را تعیین مسئولیت های اجرایی این سمینار دانست و گفت: به منظور افزایش سطح علمی سمینار سالیانه پرستاری چشم فارابی و مشخص کردن سخنرانان این سمینار، مکاتباتی را با تعدادی از بیمارستان ها، کلینیک ها و مراکز درمانی انجام دادیم. همچنین قرار است دو کارگاه علمی و برخی برنامه های جانبی همچون مسابقه عکس و پوستر نیز همزمان با این سمینار برگزار شود که مسئولان برگزاری این برنامه ها نیز تعیین خواهند شد.
موضوع دیگری که در این جلسه بر آن تاکید شد نحوه اطلاع رسانی برگزاری این سمینار بود. به همین منظور مقرر شد با انجام هماهنگی های لازم برای نحوه تبلیغات این سمینار از طریق پوستر، سایت و سایر روش ها تصمیم گیری شود.
تعیین دبیر علمی سمینار سالیانه پرستاری ، پیگیری برای دریافت امتیاز بازآموزی این سمینار و نحوه برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد.
یازدهمین سمینار سالیانه پرستاری چشم فارابی روز چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 همزمان با بیست و ششمین سمینار سالیانه فارابی در مرکز همایش های پژوهشگاه صنعت نفت تهران برگزار خواهد شد.
خبر و عکس: سید عباس قاضی میرسعید
  • گروه خبری : بیمارستان فارابی
  • کد خبر : 92147
خبرنگار
معصومه  عزيزي

معصومه عزيزي