گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/17 - 17:06
  • تعداد بازدید خبر : 439
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه آموزشی نظام ثبت و گزارش دهی الکترونیک خدمات کاهش آسیب در معاونت بهداشت

سرپرست گروه سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشت، نسبت به لزوم ارائه خدمات اجتماعی و بهداشتی و درمانی به مددجویان تحت پوشش مراکز گذری تأکید کرد.

93105.mp3 برگزاری جلسه آموزشی نظام ثبت و گزارش دهی الکترونیک خدمات کاهش آسیب در معاونت بهداشت

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، کارگاه نظام ثبت و گزارش دهی الکترونیک روز چهارشنبه 17 مهر 98 با شرکت مسئولان مراکز گذری و خدمات کاهش آسیب و کارشناسان واحد سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد، در معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
سیستم مدیریت داده‌ها یک رویکرد منظم برای مطالعه با جمع‌آوری و دسترسی به اطلاعات موردنیاز برای برنامه‌ریزی سطح مختلف سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری است، هدف آن طراحی و اجرای روش‌ها و فرایندهای استانداردی است که امکان دسترسی به گزارش‌ها با جزئیات کافی و مناسب را به‌صورت دقیق و مداوم و زمان‌بندی مناسب فراهم می‌کند، با توجه به اهمیت آمار مراکز گذری و خدمات کاهش آسیب لزوم ارائه آن به سازمان‌های جهانی در راستای سیاست‌گذاری‌های مربوط مقررشده است که آمار مراکز گذری به‌صورت الکترونیک ثبت و جمع‌آوری شود.
دکتر علی‌رضا شکیب سرپرست گروه سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشت به لزوم ارائه خدمات اجتماعی و بهداشتی و درمانی به مدد جویان تحت پوشش مراکز گذری تأکید و جایگاه مراکز گذری در نظام PHC را تشریح و براثر گذاری این مراکز در حفظ و ارتقای سلامت اشاره کرد.
در ادامه معصومه موسوی کارشناس اعتیاد معاونت بهداشت، نرم‌افزارهای 14 گانه خدمات کاهش تحت برنامه اکسل را توضیح داد و به پرسش‌های طرح‌شده مسئولان مراکز گذری و خدمات کاهش آسیب پاسخ داده شد.
خبرنگار و عکاس: اسماعیل استاجی

  • گروه خبری : معاونت بهداشت,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93105
کلمات کلیدی
خبرنگار
اسماعیل  استاجی

اسماعیل استاجی