گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/09/23 - 10:11
  • تعداد بازدید خبر : 79
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه خود مراقبتی سازمانی و کمک‌های اولیه مرکز بهداشت جنوب تهران برای مدیران و مربیان مهدکودک

واحد آموزش بهداشت مرکز بهداشت جنوب تهران جلسه آموزشی خود مراقبتی سازمانی، کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی را برای مدیران و مربیان مهدهای کودک برگزار کرد.

95729.mp3 برگزاری جلسه خود مراقبتی سازمانی و کمک‌های اولیه مرکز بهداشت جنوب تهران برای مدیران و مربیان مهدکودک

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، این جلسه روز چهارشنبه 20 آذر 98 برای مدیران و مربیان مهدهای کودک در سالن جلسات ستاد برگزار شد.
در این جلسه فاطمه رحیمی، کارشناس واحد آموزش بهداشت مرکز بهداشت جنوب تهران به معرفی خدمات مراکز و پایگاه‌های سلامت و بیان یک سناریوی داستانی پرداخت و در خصوص انجام نیازسنجی در سازمان، هدف‌گذاری به‌صورت هدف کلی و اهداف اختصاصی، چگونگی برنامه‌ریزی برای انجام فعالیت‌ها در راستای رسیدن به اهداف مطالبی را بیان کرد و نحوه ارزشیابی در حین و پس از پایان اقدامات را آموزش داد.
در ادامه محبوبه واعظ زاده، کارشناس واحد گسترش این مرکز بر مطالب جلسات گذشته مرور کرد و چگونگی برطرف کردن انسداد راه هوایی به‌صورت ناقص و کامل، نحوه بانداژ کردن در شرایط مختلف را به‌صورت عملی آموزش داد.
در پایان آرزو چراغی، کارشناس مسئول واحد بهبود تغذیه مرکز بهداشت جنوب تهران درزمینهٔ بیماری تغذیه کودکان و نوجوانان مطالبی را بیان و به سؤالات حاضرین در این زمینه پاسخ داد.
بسته آموزشی، شامل کتابچه‌ها و بروشورهای تب در کودکان، شپش سر، معرفی خدمات سلامت روان، سلامت روان در محیط کار، کاهش مصرف نمک، قد و چربی در اختیار حاضرین قرار گرفت و آن‌ها موظف به نوشتن برنامه عملیاتی ارتقاء سلامت در محیط کار شدند.
خبرنگار: نگار دیوبندی

  • گروه خبری : مرکز بهداشت جنوب تهران
  • کد خبر : 95729
خبرنگار
نگار  ديوبندي

نگار ديوبندي