گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/09/18 - 14:34
  • تعداد بازدید خبر : 586
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه مدیران معاونت درمان دانشگاه با حضور رئیس بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت بهداشت

با حضور معاون درمان دانشگاه و رییس بودجه طرح تحول نظام سلامت وزارت متبوع در خصوص وضعیت اعتبارات ردیف های مختلف این طرح در مراکز تحت پوشش صحبت شد.

95562.mp3 برگزاری جلسه مدیران معاونت درمان دانشگاه با حضور رئیس بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت بهداشت

این جلسه روز دوشنبه 18 آذر 98 در معاونت درمان دانشگاه تشکیل شد و در آن دکتر مهدی رضایی معاون درمان دانشگاه دکتر رضا رضایی رییس بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت متبوع، دکتر حجت رحمانی مشاور اجرایی معاون درمان، دکتر جلال سعیدپور مدیر هماهنگی امور بیمه، تعرفه و استاندارد، دکتر نسرین عباسی مدیر نظارت و اعتباربخشی و دکتر مصطفی امینی مدیر تعالی بالینی و امور بیمارستان های معاونت درمان حضور داشتند.
معاون درمان دانشگاه در این جلسه گزارشی از وضعیت اعتبارات معاونت درمان در ردیف های مختلف طرح تحول نظام سلامت در حوزه کمک به بیماران پیوند عضو، مصدومین سوانح ترافیکی و ... ارائه کرد و گفت: نیاز است باتوجه به جایگاه ویژه دانشگاه علوم پزشکی تهران و دامنه وسیع خدمات درمانی که توسط استادان مجرب در آن به بیماران سراسر کشور ارائه می شود، هم به لحاظ کمی و هم کیفی توجه ویژه ای شود.
رییس بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت متبوع نیز با اشاره به اهمیت جایگاه  دانشگاه علوم پزشکی تهران در حوزه نظام سلامت کشور بر مساعدت همه جانبه در خصوص تخصیص اعتبارات تاکید کرد.

خبرنگار: نجمه باهو

  • گروه خبری : معاونت درمان
  • کد خبر : 95562
خبرنگار
نجمه باهو

نجمه باهو