گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/06/27 - 16:06
  • تعداد بازدید خبر : 329
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه مشورتی گزارش عملکرد برنامه‌های چهارساله معاونت آموزشی دانشکده پیراپزشکی

جلسه مشورتی گزارش عملکرد برنامه‌های چهارساله معاونت آموزشی دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

92144.mp3 برگزاری جلسه مشورتی گزارش عملکرد برنامه‌های چهارساله معاونت آموزشی دانشکده پیراپزشکی

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی: جلسه مشورتی گزارش عملکرد برنامه‌های چهارساله معاونت آموزشی با حضور دکتر وحید چنگیزی رئیس دانشکده، دکتر فریبا نباتچیان معاون آموزش، اعضای هیات علمی و کارشناسان مرتبط با برنامه‌های آموزش دوشنبه 25 شهریور 98 در سالن اجتماعات برگزار شد.
در این جلسه دکتر چنگیزی در خصوص برنامه‌ها گفت: برنامه‌های چهارساله دانشکده خوشبختانه به‌خوبی در حال اجرا است و گزارش‌های سه‌ماهه به‌صورت مرتب جمع‌آوری می‌شود. ما به دنبال ارائه مدل جامع دانشگاه نسل سوم و چهارم هستیم و با توجه به هم‌راستا بودن برنامه‌های دانشکده با این هدف می‌توانیم مدل دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم را طراحی کرده، به‌صورت پایلوت در دانشکده اجرا و مدل نهایی اصلاح‌شده را ارائه دهیم.
وی افزود: یکپارچه‌سازی و همگرایی برنامه‌ها نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است. همه معاونت‌ها در راستای اهداف دانشکده فعالیت می‌کنند و در کنار هم هستند و نباید موازی کاری صورت بگیرد. بامطالعه مدل‌های دانشگاه‌های معتبر دنیا و با لحاظ معیارهای داخلی و بومی‌سازی می‌توان مدل دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم را طراحی کرد. دکتر ناهید عین الهی برای انجام همگرایی برنامه معاونت‌ها قبول مسئولیت کرده‌اند.
دکتر عین الهی طراحی این مدل را گامی بزرگ و روبه‌جلو دانست.
دکتر نباتچیان و دکتر زهرا زارع در خصوص برنامه‌های معاونت آموزشی توضیحاتی را بیان کردند. الهام حق‌شناس در خصوص برنامه‌ها و مواردی که نیاز به مشورت همکاران داشت نکاتی را بیان کرد. دکتر الهه جزایری گزارشی از مدل و فعالیت‌هایی که درزمینهٔ کارورزی در گروه رادیولوژی صورت گرفته ارائه کرد.
در این جلسه افراد به بیان نقطه نظرات، پیشهادها و چالش‌ها پرداختند.
عکس و خبر: الهام حق شناس


  • گروه خبری : دانشکده پيراپزشكي,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 92144
کلمات کلیدی
خبرنگار
الهام  حق شناس

الهام حق شناس