گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/10 - 06:44
  • تعداد بازدید خبر : 11
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه هم اندیشی اعلام نظرات معیارهای تشویقی برای سطوح محیطی و مدیریتی

واحد جمعیت و سلامت خانواده مرکز بهداشت جنوب تهران جلسه هم اندیشی را برای ارتقای نرخ باروری کلی برگزار کرد.

158620.mp3 برگزاری جلسه هم اندیشی اعلام نظرات معیارهای تشویقی برای سطوح محیطی و مدیریتی

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، جلسه هم اندیشی اعلام نظرات معیارهای تشویقی برای سطوح محیطی و مدیریتی در راستای ارتقای نرخ باروری کلی روز شنبه 7 تیر99 با حضور دکتر زهرا طالبی، کارشناس مسئول و کارشناسان واحد جمعیت و سلامت خانواده این مرکز در این واحد برگزار شد.
دکتر طالبی در این خصوص گفت: پس از ابلاغ سیاست های کلی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری در سال 93، اقدامات متعددی در ابعاد مختلف در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای اجرایی سازی این سیاست ها انجام گرفته است.
وی در ادامه افزود: محورهای اساسی این مهم، بازنگری برنامه ها، بخشنامه ها و دستور العمل ها با هدف ارتقای نرخ باروری کلی بوده است و در همین راستا، به منظور ارتقای کیفیت ارائه خدمات سلامت باروری و فرزندآوری جلسه هم اندیشی از طریق تکنیک بارش افکار و ماتریس تصمیم گیری ارزش یابی برگزار شد.
کارشناس مسئول واحد جمعیت و سلامت خانواده مرکز بهداشت جنوب تهران گفت: یکی از راهبردهای تقویت ساختارها و فرآیندها، ایجاد انگیزه و استفاده از اهرم های تشویقی، معیارهای تشویقی برای سطوح محیطی و مدیریتی است در این جلسه با جمع بندی نظرات، تعدادی ازمراقبان سلامت در مراکز و پایگاه ها  دسته بندی شدند و نتایج جمع بندی شد.

  • گروه خبری : مرکز بهداشت جنوب تهران
  • کد خبر : 158620
خبرنگار
نگار  ديوبندي

نگار ديوبندي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید