گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/01/26 - 14:19
  • تعداد بازدید خبر : 1119
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه پویش دانشگاه علوم پزشکی تهران برای حمایت از سیل زدگان در معاونت بهداشت

قائم‌مقام و معاون فنی معاونت بهداشت، تمهیدات لازم را برای مقابله با بحران با تشکیل تیم‌های واکنش سریع و آموزش‌های ضروری برای اعضای انتخاب‌شده را یادآور شد.

86517.mp3 برگزاری جلسه پویش دانشگاه علوم پزشکی تهران برای حمایت از سیل زدگان در معاونت بهداشت

گالری تصاویر

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، این جلسه روز یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸ با حضور دکتر سعید تأملی قائم‌مقام و معاون فنی معاونت بهداشت، مدیران ستادی معاونت، مدیران و کارشناسان شبکه‌های اسلامشهر، شهرری و مرکز جنوب تهران در سالن کنفرانس معاونت بهداشت برگزار شد.
دکتر تأملی بابیان اینکه استان تهران به‌عنوان استان معین خوزستان شناخته‌شده، تمهیدات لازم را برای مقابله با بحران با تشکیل تیم‌های واکنش سریع (DMAT) از طرف واحد های ستادی معاونت و شبکه‌های تحت پوشش دانشگاه، و آموزش‌های ضروری را برای اعضای انتخاب‌شده یادآور شد.
دکتر تأملی از مدیران واحد‌های ستادی و شبکه‌ها درخواست کرد، مدیریت تیم ها را برعهده‌گرفته و اعضای تیم را هر چه سریع‌تر به معاونت معرفی کنند و تمام تجهیزات لازم به‌روزرسانی شده و با مدیریت اقتضایی و متمرکز و برگزاری مانور مستمر تیم های انتخابی، کارآمد و دوره‌دیده را برای مقابله با هر نوع بحران در حالت فعال و آماده‌به‌خدمت را در اختیار داشته باشند.
در ادامه دکتر تأملی به نقش مهم برنامه سیب در سیل‌های اخیر در کشور و کاهش چشم‌گیر حوادث ناگوار ازجمله برای مادران باردار که در سامانه سیب ثبت‌شده بودند اشاره کرد، و اجرای این  برنامه‌ها را در جهت پایین آمدن خطرات جانی و غیره در بلایا و ایجاد تیم‌های آموزش‌دیده را برای مقابله با حوادث طبیعی و بلایا بسیار مهم و مؤثر دانست.
خبرنگار و عکاس: اسماعیل استاجی

  • گروه خبری : معاونت بهداشت,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 86517
کلمات کلیدی
خبرنگار
اسماعیل  استاجی

اسماعیل استاجی