گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/13 - 15:40
  • تعداد بازدید خبر : 2143
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

برگزاری نشست صمیمانه معاونان توسعه، درمان و غذاوداروی دانشگاه با مسئولان بیمه سلامت در معاونت درمان

مدیر کل بیمه سلامت استان تهران در جلسه ای با معاونان توسعه، درمان و غذا و داروی دانشگاه گفت: بزرگترین کار ما این است که از شما پشتیبانی کنیم و در مواردی که اختلاف نظری هست، آماده ایم تا با تعاملات دوسویه بیمه و دانشگاه، مبنی بر مستندات لازم، تغییر ایجاد کنیم.

92874.mp3 برگزاری نشست صمیمانه معاونان توسعه، درمان و غذاوداروی دانشگاه با مسئولان بیمه سلامت در معاونت درمان

گالری عکس
به میزبانی معاونت درمان دانشگاه، شنبه 13 مهر 98، نشستی صمیمانه با حضور دکتر سیدمحمد حسینی، مدیرکل، دکتر محمد مسعودی معاون توسعه و دکتر سیده مریم حسینی معاون بیمه درمان بیمه سلامت استان تهران، دکتر محمود بیگلر، معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع، دکتر مهدی رضایی، معاون درمان، دکتر منان حاجی محمودی معاون غذاودارو، آزاده چترروز، مدیر امور مالی، دکتر سینا مرعشی مدیر فناوری اطلاعات، دکتر جلال سعیدپور مدیر هماهنگی امور بیمه، تعرفه و استاندارد دانشگاه و دکتر ابطحی و مهندس ارجمند نمایندگان داروخانه های بیمارستانی دانشگاه در این معاونت برگزار شد.
دکتر رضایی این نشست را مبارک خواند و گفت: خوشبختانه ارتباط دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیمه سلامت، تعاملی مثبت و سازنده است و با توجه به سیاست های کلان وزارت بهداشت، همکاری با بیمه ها برای تحقق تبادل الکترونیک اسناد بیمه ای، نسخه نویسی الکترونیک و نظام ارجاع می تواند موجب تحول در حوزه سلامت و درمان کشور شود.
وی با اشاره به اینکه، دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از موسسات بزرگ طرف قرارداد با بیمه سلامت است افزود: با این نگاه، همه ما جزو یک خانواده ایم و به ویژه با حضور دکتر حسینی و بهره گیری از تجربیات ارزشمند ایشان در عرصه مدیریت بیمه سلامت کشور، برای همکاری گسترده تر در پیشبرد اهداف مشترک مورد نظر آمادگی خود را اعلام می کنیم.
دکتر حسینی ضمن تشکر از دکتر رضایی در برقراری این جلسه مشترک گفت: امیدوارم لحظاتی را که با هم کار می کنیم جزو روزهای خوب باشد و از آن به نیکی یاد کنیم. بزرگترین کار ما این است که از شما پشتیبانی کنیم و در مواردی که اختلاف نظری هست، آماده ایم تا با تعاملات دوسویه بیمه و دانشگاه مبنی بر وجود مستندات علمی لازم، تغییر ایجاد کنیم.
دکتر حاجی محمودی نیز تعامل با بیمه سلامت را متفاوت با سایر بیمه ها خواند و گفت: امیدواریم این همکاری ها با حضور دکتر حسینی بیش از پیش شود. وی در ادامه در خصوص مسائلی چون عدم به روزرسانی پرداخت ها در بخش هتلینگ اتاق عمل از سال 94 تا کنون، پایین بودن پوشش بیمه ای تجهیزات پزشکی از حداقل تعرفه اداره کل تجهیزات پزشکی و داروهای گران قیمت پرمصرفی بیمارستانی که تحت پوشش بیمه نیست توضیحاتی داد.
دکتر بیگلر نیز تعامل با مسئولان بیمه سلامت استان را در حل مسائل مشترک بسیار کمک کننده خواند.
دکتر مرعشی این نشست را یک فرصت خواند و افزود: ما در واحد آی تی دانشگاه به عنوان یکی از زیرساخت های مهم و اصلی این توانمندی را در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تهران داریم تا با بیمه سلامت همکاری کنیم. وی از اقداماتی چون یکسان سازی کدهای دارویی، آموزش کارکنان و سایر اقدامات دانشگاه در بحث تبادل الکترونیک اسناد و اجرای طرح آزمایشی آن طی دو ماه گذشته در بیمارستان امیر اعلم نیز سخن گفت.
آزاده چتروز نیز در این نشست در خصوص بدهی های معوق بیمه سلامت به دانشگاه و علل فاصله 12 تا 14 درصدی محاسبات اسناد بیمه ای  ثبت شده در HIS بیمارستانی با عدد واقعی توضیحاتی داد.
خبرنگار و عکاس: نجمه باهو

  • گروه خبری : معاونت درمان,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 92874
خبرنگار
نجمه باهو

نجمه باهو