گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/06/21 - 17:41
  • تعداد بازدید خبر : 2040
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

برگزاری نشست هم اندیشی بررسی ارتقای همکاری دانشکده توانبخشی و شهرداری منطقه ۱۲ تهران

نشست هم اندیشی مشترک مسئولان دانشکده توانبخشی و شهرداری منطقه ۱۲ تهران با هدف بررسی زمینه های همکاری هرچه بیشتر در حوزه توان بخشی و ارتقا سلامت اجتماعی روز سه شنبه ۲۰ شهریور 97 در شهرداری برگزار شد.

79924.mp3 برگزاری نشست هم اندیشی بررسی ارتقای همکاری دانشکده توانبخشی و شهرداری منطقه ۱۲ تهران

 به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی؛ در این نشست که با حضور دکتر خاتون‌آبادی معاون برنامه‌ریزی و توسعه، گشانی معاون اجتماعی فرهنگی و کارگر از کارشناسان این دانشکده با معاون اجتماعی و فرهنگی و مدیر سلامت شهرداری منطقه ۱۲ برگزار شد؛ در ابتدای نشست دکتر خاتون­آبادی معاون برنامه ­ریزی و توسعه دانشکده با بیان اهمیت و ضرورت ارائه خدمات و سازماندهی فرایندها تصریح کرد: با توجه به پیشبرد دانشگاه­ها به سمت دانشگاه نسل سوم و چهارم و اهمیت ارتباط با سازمان­های گوناگون اجتماعی همانند مدارس، سرای سالمندان، موسسات برای ارائه خدمات توان‌بخشی در زمینه ­های گفتاردرمانی، فیزیوتراپی، شنوایی‌شناسی و بهبود کیفیت زندگی افراد جامعه، ارتباط با شهرداری اهمیت به­سزایی در اجرایی کردن این برنامه ­ها دارد.
وی زمینه‌های همکاری این دانشکده با شهرداری در ارائه خدمات توان‌بخشی را به‌صورت کارورزی دانشجویان در صورت وجود شرایط مطلوب مانند آماده نمودن فضای مناسب و اطلاع‌رسانی گسترده برای حضور مراجعان و بهره­مندی دانشجویان و همچنین در انجام پایان­نامه­ها اعلام کرد.
معاون برنامه ریزی و توسعه دانشکده توانبخشی همچنین ضرورت و اهمیت فراهم شدن تسهیلات شهرداری برای رفت­ و­آمد و جذب مراجعان بسیار با­اهمیت دانست.
در ادامه این نشست احمدگشانی عضو هیئت علمی و معاون اجتماعی فرهنگی این دانشکده نیز با اشاره به رویکرد دانشگاه علوم پزشکی تهران در گسترش ابعاد اجتماعی خدمات سلامت و اهمیت سلامت اخلاقی، سلامت اجتماعی و حضور موثر در اجتماع از آمادگی این دانشکده در ارائه خدمات توان‌بخشی با توجه رویکردهای جدید علمی برای همکاری با شهرداری خبر داد.
معاون اجتماعی فرهنگی دانشکده توان‌بخشی در بخشی از سخنانش ضمن تاکید بر به نظام ­مند کردن همکاری این دانشکده و شهرداری تصریح کرد: شهرداری به‌عنوان یک حوزه بانفوذ و بازوی اجتماعی می‌تواند کمک شایانی در زمینه­های گوناگون خدمات‌رسانی داشته باشد که دانشکده توان‌بخشی آماده همکاری در زمینه­های مرتبط است.
سعید شاه میر معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۱۲ ضمن قدردانی از فعالیت‌ها و همکاری این دانشکده در حوزه­های گوناگون از استقبال شهرداری این منطقه برای همکاری این دانشکده برای ارائه خدمات توان‌بخشی و مشارکت در فعالیت­های اجتماعی و فرهنگی خبر داد.
زویا جانب­ الهی مدیر سلامت شهرداری منطقه ۱۲ نیز از دیگر  زمینه های همکاری شهرداری ای منطقه را در ارائه خدمات نشاط دانشجویی از جمله در حوزه­ های گردشگری، فعالیت­های نشاط­آور، آشنایی با بناها و اماکن­ تاریخی عنوان کرد.
در پایان نشست مقرر شد باهدف بررسی استاندارد­های گروه­های آموزشی و ادامه همکاری با شهرداری، نشستی در دانشکده با حضور مسئولان شهرداری و دانشکده روز دوشنبه ۲۶ شهریورماه برگزار شود.
خبر: لیلا روستا

  • گروه خبری : دانشکده توانبخشی
  • کد خبر : 79924
خبرنگار
لیلا  روستا

لیلا روستا