گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/30 - 12:05
  • تعداد بازدید خبر : 486
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری کارگاه آموزش به بیماران بعد از پیوند کبد در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

در حاشیه پنجمین کنگره هپاتو پانکراتوبیلیاری و پیوند کبد تهران در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، کارگاه آموزش به بیماران بعد از پیوند کبد برگزار شد.

94800.mp3 برگزاری کارگاه آموزش به بیماران بعد از پیوند کبد در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره)، در حاشیه پنجمین کنگره هپاتوپانکراتوبیلیاری و پیوند کبد کارگاه آموزش نکات مهم مراقبت‌های پس از پیوند مخصوص بیماران دریافت‌کننده شش ماه اخیر پیوند کبد چهارشنبه 29 آبان ماه 98 در تالار امام مجتمع بیمارستانی امام خمینی برگزار شد.
در این کارگاه متخصصان گروه‌های مختلف پزشکی و پرستاری نکات مهم مراقبتی را در چهار حوزه مراقبت‌های دارویی، تغذیه، علائم هشداردهنده، روان‌پزشکی، اختلالات حرکتی و فیزیوتراپی به بیماران ارائه کردند. سپس سؤالات شایع بیماران توسط اعضاء تیم پیوند ازجمله پزشک عمومی هماهنگ‌کننده و پرستاران آموزش‌دیده پیوند پاسخ‌داده‌شد.
این کارگاه مفید و جذاب به علت وجود بار آموزشی واقعی و مواجهه شرکت‌کنندگان در پانل با مسائل واقعی بیماران، مورد استقبال چشمگیر پرستاران، بیماران و شرکت‌کنندگان قرار گرفت.
بعلاوه بحث و بررسی بر روی مراقبت‌های بیماری‌های زمینه‌ای منجر به پیوند کبد و ملاحظات اخلاقی در پیوند کبد از دیگر محورهای کنگره به شمار می‌رفت.
خبرنگار و عکاس: محمدعلی مرزبان

  • گروه خبری : بیمارستان امام خمینی
  • کد خبر : 94800
کلمات کلیدی
خبرنگار