گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/08 - 14:43
  • تعداد بازدید خبر : 536
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تجلیل از افراد برتر مسابقات ورزشی هفته جهانی غذا در معاونت غذا و دارو

از افراد برگزیده مسابقات ورزشی، در رشته های دارت و پینگ پنگ در بخش بانوان و فوتبال دستی در بخش آقایان با اهدای جوایزی قدردانی شد.

93894.mp3 تجلیل از افراد برتر مسابقات ورزشی هفته جهانی غذا در معاونت غذا و دارو

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران؛ در مراسمی با حضور دکتر ابوالفضل نجاریان مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو روز چهارشنبه 8 آبان 98 از افراد برگزیده مسابقات ورزشی به مناسبت هفته جهانی غذا با اهداء جوایزی در محل سالن شورای معاونت قدردانی شد.
دکتر نجاریان در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی برای برگزاری چنین مسابقاتی، گفت: قدردانی از ورزشکاران منشأ موفقیت‌های بالاتر برای آن‌ها و درنتیجه ارتقاء سطح ورزش می‌شود و نقش و اهميت فعاليت‌هاي بدني ديرزماني است كه در ميان افراد كم تحرك شناخته شده است؛ اين مسئله باعث شده است تا افراد جامعه تمايل پيدا كنند نسبت به تأثيرات مختلف فعاليت‌هاي بدني حساس شوند.
وی ادامه داد: ورزش تاثیرات روانشناسی بسیاری بر ما دارد که مهمترین آن تقویت تصویری است که ما از خودمان داریم. رسیدن به اهداف ورزشی در ما اعتماد به نفس، هوشیاری و عزت نفس ایجاد می کند. ورزشکاران همیشه اولین باری را که از محدوده ی مهارت ها و توانایی های خودشان (به تصور خودشان) جلو افتادند را به خاطر دارند و این تاثیر بسیار زیادی بر تصور آنها از خودشان داشته است.
توضیح اینکه این مسابقات ورزشی، در رشته های دارت و تنیس روی میز در بخش بانوان و فوتبال دستی در بخش آقایان به مناسبت هفته جهانی غذا در معاونت غذا و دارو برگزار شده بود.
خبرنگار: سمیه رنجبر
عکاس: مرتضی ابراهیمی

  • گروه خبری : معاونت غذا و دارو,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93894
کلمات کلیدی
خبرنگار
خديجه  آب پر

خديجه آب پر