گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/23 - 13:21
  • تعداد بازدید خبر : 2722
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جشن خانواده دانشکده بهداشت برگزار شد/ قدردانی از کارکنان، استادان بازنشسته و کارمندان نمونه

معاون فرهنگی دانشجویی دانشکده بهداشت گفت: بعضی وقایع برای تمامی زمان ها ویژه هستند و ولادت انبیا الهی به خصوص پیامبراسلام از این نمونه هست.

94453.mp3 جشن خانواده دانشکده بهداشت برگزار شد/ قدردانی از کارکنان، استادان بازنشسته و کارمندان نمونه
 به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، این جشن روز چهارشنبه 22 آبان 98، باحضور دکتر علی اکبری ساری، رئیس دانشکده بهداشت،دکتر مهدی ناطق پور معاون دانشجویی فرهنگی، دکتر سیمین ناصری معاون پژوهشی،دکتر سید ابوالفضل ذاکریان معاون اداری مالی و دکتر امیرحسین تکیان معاون بین الملل دانشکده، حاج آقا خالصی نژاد نماینده نهاد رهبری در دانشکده، استادان، کارکنان، دانشجویان و بازنشستگان در سالن آمفی تئاتر دانشکده برگزار شد. 
در ابتدای نشست دکتر ناطق پور با تبریک ولادت پیامبر(ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت: بعضی وقایع برای تمامی زمان ها ویژه هستند و ولادت انبیا الهی به ویژه پیامبراسلام از این نمونه هستند. وجود رسول خدا تحولی عظیم در جهان خلقت بود. 
وی در ادامه با بیان سخنی از پیامبر گفت: از طرف خداوند متعال در زندگی همه انسان ها نسیم هایی به وجود می آید باید گوش به زنگ بود و این نسیم های الهی را دریافت و حضور انبیا الهی از این نسیم هاست و ما باید از سیره و روش زندگی آن ها به نحو احسن استفاده کنیم.
سپس رئیس دانشکده با تبریک ایام هفته وحدت و میلاد پیامبر از زحمات خانواده دانشکده بهداشت تشکر کرد و گفت: با تلاش شماست که دانشکده در مسیر اهدافش قدم برمی دارد.
در ادامه با اجرای احمدرضا فیروزی از اساتید و کارکنان بازنشسته دانشکده، 2 نفر ازدانشجویان برگزیده دانشکده در بیست و چهارمین جشنواره دانشجویی عترت و قرآن کشوری، کارمندان نمونه و برگزیدگان مسابقه عکاسی دانشکده قدردانی شد.  
این مراسم درفضایی شاد و با اجرای موسیقی زنده همراه بود.  
خبر: نسیبه جلالوند
عکس: آرزو نادرفر
 

 

  • گروه خبری : دانشکده بهداشت,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 94453
خبرنگار
نسیبه  جلالوند - عکس

نسیبه جلالوند - عکس