گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 96/02/17 - 13:19
  • تعداد بازدید خبر : 298
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه روسای بخش‌های بیمارستان شریعتی برگزار شد

روسای بخش‌های بالینی بیمارستان شریعتی در جلسه ماهانه این مرکز درباره مسائل مختلف تبادل‌نظر کردند.

68070.mp3 جلسه روسای بخش‌های بیمارستان شریعتی برگزار شد

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، در این جلسه که یکشنبه 17 اردیبهشت 96 برگزار شد، دکتر سروش رئیس بیمارستان شریعتی، اعضای هیئت‌رئیسه و روسای بخش‌ها حضور داشتند.
در ابتدای این نشست، دکتر سروش اعتباربخشی نسل سوم حوزه ایمنی و اجرای فرایندها را مهم دانست و افزود: در سال 95 با چالش‌های مهمی روبرو بودیم که مهم‌ترین آن‌ها بیمه‌ها و کسورات بی‌مهابای آن‌ها بوده است. رئیس بیمارستان شریعتی فاصله درآمد و هزینه‌های بیمارستان را زیاد دانست و گفت: اگر طرح تحول سلامت اجرا نمی شد، نمی‌توانستیم بخش‌ها را بازسازی کنیم.
دکتر سروش همچنین با ابراز امیدواری برای آماده شدن بیمارستان شریعتی دو از روسای بخش‌ها خواست درباره خدمات موردنیاز در بخش‌ها موارد را اعلام کنند.
در ادامه این جلسه، دکتر علی عسگری معاون درمان بیمارستان شریعتی درباره دستورالعمل ارجاع بیماران اورژانسی صحبت کرد.
 دکتر سهراب پور معاون آموزشی بیمارستان شریعتی درباره برنامه‌های این معاونت در ارتقای سطح آموزش دانشجویان پزشکی توضیح داد.
سپس دکتر واحدی رئیس اورژانس بیمارستان شریعتی درباره تعیین سطح بیماران اورژانس و غیر اورژانس صحبت کرد و با اشاره به این‌که 30 درصد از بیماران مراجعه‌کننده به اورژانس سطح یک و دو هستند، بر لزوم ویزیت استادان رشته‌های مختلف تأکید کرد.
این جلسه با گزارش دکتر نوروزی رئیس واحد تغذیه بالینی ادامه یافت.
وی در گزارش خود به برخی مشکلات تغذیه‌ای بیماران اشاره کرد.
در پایان این جلسه نیز دکتر کارگر مشاور ریاست درباره دستورالعمل جدید درباره نحوه ارائه پرونده‌های پزشکی توضیح داد و به چند مورد مهم اشاره کرد.
در این نشست همچنین روسای بخش‌ها ازجمله دکتر ناصری مقدم، دکتر طهماسبی، دکتر گوهری مقدم، دکتر گنجی، دکتر آل یاسین نظرات و پیشنهاد‌ها خود را بیان کردند.

خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

  • گروه خبری : بیمارستان شریعتی
  • کد خبر : 68070
خبرنگار
 فرانک  معصومي فرد

فرانک معصومي فرد