گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/06/25 - 09:14
  • تعداد بازدید خبر : 2655
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه هم‌اندیشی مدیر امور مالی دانشگاه با روسای حسابداری واحدهای تابعه برگزار شد

آزاده چترروز، مدیر امور مالی دانشگاه از کاهش تولید ضمائم اسناد مالی، چاپ کاغذ و پرینت‌های متعدد و الکترونیک کردن امضای چک و اسناد مالی، خبر داد.

91998.mp3 جلسه هم‌اندیشی مدیر امور مالی دانشگاه با روسای حسابداری واحدهای تابعه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مدیریت امور مالی دانشگاه، جلسه‌ای باهدف چگونگی و نحوه انجام کاهش حجم مستندات اسناد مالی در راستای صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و کاهش هزینه‌ها، روز یکشنبه 24 شهریورماه 98، در سالن اجلاس حکیم ستاد مرکزی دانشگاه، برگزار شد.
در این جلسه مدیر امور مالی دانشگاه، در خصوص حجم زیاد ضمائم اسناد، مدارک و اطلاعات موجود و اشغال بیش‌ازحد فضا توسط این مستندات و نیز نبود دسترسی سریع، آسان، دقیق و به‌موقع به اطلاعات مالی، به نکاتی اشاره کرد.
آزاده چترروز این اقدام را موجب کاهش هزینه‌ها، کاهش فضای فیزیکی نگهداری اسناد مالی و سرعت بخشیدن به امور جاری، بازیابی اطلاعات و دسترسی سریع و آسان به اسناد و مدارک مالی دانست.
در ادامه جلسه چترروز از کاهش تولید ضمائم اسناد مالی، چاپ کاغذ، الکترونیک و دیجیتالی کردن امضای چک و اسناد مالی خبر داد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشگاه پیشرو و برتر درزمینهٔ اسکن و میکروفیلم اسناد مالی است و وضعیت بسیار مطلوبی در بین دانشگاه‌های کشور دارد.
در پایان جلسه، کارگروه‌هایی به تفکیک بیمارستان‌ها، دانشکده‌ها، شبکه‌ها، معاونت‌ها و مراکز تحقیقاتی در سطح روسای مالی دانشگاه تشکیل شد که به بررسی اسناد و ضمائم اسناد بپردازند و فرآیندهای اصلاحی پیشنهادی خود را تا جلسه بعدی ارائه دهند.
 خبرنگار و عکاس: محمد پسندیده

 

  • گروه خبری : مدیریت امور مالی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 91998
خبرنگار
آقای پسندیده رابط مریم تقی زاده

آقای پسندیده رابط مریم تقی زاده