گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/11/06 - 14:13
  • تعداد بازدید خبر : 759
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی برگزار شد

جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی با ارائه گزارش عملکرد دوساله دکتر فقیهی مدیر گروه فیزیولوژی روز شنبه 6 بهمن 97 در سالن شورا برگزار شد.

84442.mp3 جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، در ابتدای جلسه و در پیش از دستور، دکتر عکاظی معاون آموزش پزشکی عمومی به جزئیات برنامه  بازدید تیم اعتباربخشی وزارت بهداشت و ارزیابان تیم  WFME در تاریخ 28 تا 30 بهمن از دانشکده و بیمارستانهای تابعه پرداخت.
در ادامه دکتر ساعدی به خلاء و معضل ساختاری در آموزش تخصصی اشاره کرد و گفت: در برخی موارد مانند پذیرش دانشجو در بخش ها شاهد بروز پاره ای از مشکلات هستیم که ناشی از مدیریت گروه ها نبوده بلکه به علت جدا بودن ساز و کار رئیس بخش ها از دانشکده است که پیشنهاد می شود برای رفع این مشکل یکی از اعضای هیات علمی به عنوان مسئول آموزش تخصصی برای هر یک از دوره های تخصصی، فوق تخصصی و تکمیلی تخصصی مشخص گردد.
همچنین در این جلسه در رابطه با تامین اعضای هیات علمی موردنیاز برای بیمارستان های ضیائیان و بهارلو که مسئولیت آن از سوی دانشگاه به دانشکده محول شده صحبت شد که قرار شد کمیته ای در این خصوص تشکیل شود.
در ادامه دکتر مهدیه فقیهی مدیر گروه فیزیولوژی به گزارش عملکرد دو ساله گروه پرداخت و گفت: استفاده از روش های نوین آموزشی، راه اندازی ستاپهای تحقیقاتی جدید، اخذگرنت های پژوهشی خارج از دانشگاه، ارائه بیش از 120 واحد درسی به دانشجویان دانشگاه در تمام مقاطع و طبق تقویم دانشگاهی و ... از جمله نقاط قوت گروه فیزیولوژی است که در کنار نقاط قوت با مشکلاتی نظیر کمبود بودجه، تجهیزات، فضای فیزیکی و نیروی انسانی مواجه هستیم.
در پایان نیز دکتر ستارزاده معاون امور هیات علمی گزارشی از نهایی سازی بخش های بالینی دانشکده پزشکی برای کدگذاری در سیستم سیپاد ارائه داد.
 

  • گروه خبری : دانشکده پزشکی
  • کد خبر : 84442
خبرنگار
مینا  محمدی

مینا محمدی