گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 95/03/26 - 10:17
  • تعداد بازدید خبر : 298
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

جلسه کمیته بحران بیمارستان شریعتی برگزار شد

اعضای کمیته بحران بیمارستان شریعتی درباره سامانه‌های اعلان، ارزیابی مخاطرات و آموزش کارکنان در جلسه این کمیته تصمیم‌گیری کردند.

60898.mp3 جلسه کمیته بحران بیمارستان شریعتی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این جلسه سه‌شنبه 25 خرداد در دفتر ریاست بیمارستان شریعتی تشکیل شد. در این نشست که به ریاست دکتر سروش رئیس بیمارستان شریعتی تشکیل شد، دکتر پور غریب رئیس واحد بهبود کیفیت بیمارستان شریعتی گزارشی از برنامه‌های کمیته ارائه کرد. ابتدا اعضا درباره اصلاح سیستم اعلان عمومی و شناسایی نقاط کور بیمارستان گفت‌وگو کردند.
دکتر سروش در این جلسه بر اصلاح شرایط موجود تأکید کرد و گفت: لازم است به استانداردهای ارائه خدمت توجه کنیم و ایمنی در این موارد بسیار اهمیت دارد.
وی همچنین با اشاره به حضور هیات علمی بسیار توانمند در این مرکز گفت: افراد در سامانه‌های دیگر همانند هیات علمی بیمارستان رشد ندارند و در کنار چنین افراد متخصصی لازم است دیگر کارکنان و گروه‌های کاری و عوامل فنی هم توانایی خودشان را به سطح قابل‌قبول برسانند.
در ادامه اعضا درباره لزوم آموزش در این زمینه ازجمله ارتباطات مناسب با مردم، شناسایی رفتارهای پرخطر و موارد ایمنی تبادل‌نظر کردند./ق

خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

  • گروه خبری : بیمارستان شریعتی
  • کد خبر : 60898
خبرنگار
 فرانک  معصومي فرد

فرانک معصومي فرد