گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/14 - 09:11
  • تعداد بازدید خبر : 321
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دکتر شهریار نفیسی: مستندسازی یک اقدام مناسب و شایسته است؛ هر چیزی که مستند نشود به فراموشی سپرده می شود

رئیس دانشکده پزشکی در پایان گفت‌وگوی خود با مستندسازان پیشرفت مدیریت کووید 19 در دانشگاه گفت: مهمترین رسالتی که دانشگاه دراین مرحله دارد این است که تا جایی که می تواند تجربیاتی را که از این بحران کسب کرده مکتوب و مستند کند.

158757.mp3 دکتر شهریار نفیسی: مستندسازی یک اقدام مناسب و شایسته است؛ هر چیزی که مستند نشود به فراموشی سپرده می شود

وی که برای گفت‌وگو به استودیو شفآ (شجاعانِ فداکارِ آگاه) به طبقه هشتم ساختمان مرکزی دانشگاه آمده بود، با اشاره به اقدام روابط عمومی در مستندسازی تجربیات کووید ۱۹ گفت: مهمترین چیزی که از تجربه کرونا که چند ماه است کل کشور را درگیر کرده در نهایت برای ما باقی می ماند آن چیزی است که مستند کردیم. هر چیزی که مستند نشده به فراموشی سپرده می شود و بعد از مدتی زیرخاک می رود و هیچ اثری از آن باقی نمی ماند.
وی افزود: مهمترین رسالتی که دانشگاه دراین مرحله دارد این است که تا جایی که می تواند تجربیاتی را که از این بحران کسب کرده مکتوب و مستند کند و به نظرم این قدمی که شما برداشتید فوق العاده موثر و مهم است و کمک می کند این تجربیات به اشتراک گذاشته بشود به طوری که حتی همکاران خارج از چارچوب دانشگاه علوم پزشکی تهران هم می توانند از تجربیات همکاران و اساتید ما استفاده کنند و برای نسل های بعدی به یادگار بماند. به نظرم یک اقدام مناسب و شایسته است و من به نوبه خودم از شما همکاران روابط عمومی که در این راه انرژی و وقت بسیار زیادی را صرف می کنید تشکر می کنم.
دکتر نفیسی درباره سوالات مطرح شده در این مستند و فضای استودیو شفآ هم گفت: به نظرم سوالات خوب بود؛ نه انقدر جزئی بود که دست و پای من را ببندد و نه انقدر کلی که با 20 سوالی فرق نکند. پرسش ها در مجموع مناسب بود و سوالات باز این فرصت را به من می داد که اگر خودم بخواهم موضوعی را مطرح کنم بتوانم بیان کنم. فضای استودیو هم خوب و فاصله گذاری رعایت شده بود.

  • گروه خبری : ستاد مرکزی روابط عمومی,گروه خبری RSS,گروه خبری اینستاگرام,اخبار
  • کد خبر : 158757
خبرنگار
مهدی  گلپایگانی

مهدی گلپایگانی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید