گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/30 - 17:46
  • تعداد بازدید خبر : 578
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

رتبه برتر آزمون دانشنامه گروه پاتولوژی: مهم این است که بتوانیم پزشک خوبی باشیم و گره از کار بیماران باز کنیم

دکتر فرزانه فضلی رتبه برتر آزمون دانشنامه گروه پاتولوژی با بیان این که جز رتبه های برتر باشیم یا نباشیم خیلی مهم نیست گفت: مهم تر این است که بتوانیم پزشک خوبی باشیم و گره از کار بیماران باز کنیم.

93678.mp3 رتبه برتر آزمون دانشنامه گروه پاتولوژی: مهم این است که بتوانیم پزشک خوبی باشیم و گره از کار بیماران باز کنیم
دکتر فرزانه فضلی رتبه برتر گروه پاتولوژی آزمون دانشنامه تخصصی در حاشیه مراسم تقدیر از رتبه های برتر آزمون دانشنامه در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشکده پزشکی گفت: اول از همه میتوانم بگویم لطف خدا شامل حالم شد و بعد کمک های اساتید بزرگوارم و همسرم و خانواده ام.
وی افزود: من باهدف اینکه بخواهم جز رتبه های برتر بورد باشم مطالعه نمیکردم ولی در تمام طول ۴سال رزیدنتی سعی کردم تمام وظایفی که به من سپرده میشود را به خوبی انجام بدهم و کم کم مطالب را مطالعه می کردم و این باعث شد که وقتی به سال آخر میرسم بیشتر مطالب رو مطالعه کرده باشم.
دکتر فضلی ادامه داد: اگر به عقب برگردم‌ این بار سعی میکنم که بیشتر مطالب رو به صورت موردی( پرکیس) بخوانم چون به نظرم بهترین روش خوندن مطالب همین هست و خیلی در به خاطر سپردن مطالب کمک میکند.
این متخصص پاتولوژی تصریح کرد: هدف از مطالعه و درس خوندن این است که بتوانیم کمکی به بیماران کرده باشیم و به نظرم اینکه جز رتبه های برتر باشیم یا نباشیم خیلی مهم نیست و مهم تر این است که بتوانیم پزشک خوبی باشیم و گره از کار بیماران باز کنیم.
 توضیح این که مراسم تقدیر از رتبه های برتر آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی بعد از ظهر امروز یکشنبه ۳۰ مهر در تالار ابن سینا برگزار شد و  با حضور استاد مسلم بهادری، دکتر شهریار نفیسی رئیس دانشکده پزشکی، دکترشاهین آخوندزاده معاون پژوهشی، دکتر رویا ستارزاده معاون امور هیات علمی، دکتر نیما رضایی معاون امور بین الملل، دکتر بابک ساعدی معاون آموزش تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی، دکتر پروین پاسالار رئیس مرکز علمی پژوهش های دانشجویان و مدیر و اعضای هیات علمی گروه ها از113 دستیار حائز رتبه های برتر آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی با اهدای لوح تقدیر قدردانی کردند. 
خبر: محمدی
عکس: رومیانی
  • گروه خبری : دانشکده پزشکی
  • کد خبر : 93678
کلمات کلیدی
خبرنگار
مینا  محمدی

مینا محمدی