گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/24 - 19:20
  • تعداد بازدید خبر : 285
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

رییس بیمارستان فارابی بربهبود ارائه خدمات به بیماران بین الملل تاکید کرد

چالش های پذیرش بیماران بین الملل در کارگروه IPD بیمارستان فارابی بررسی شد. 

93504.mp3 رییس بیمارستان فارابی بربهبود ارائه خدمات به بیماران بین الملل تاکید کرد
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، سه شنبه 23 مهر98 جلسه کارگروه بیماران بین الملل این مرکز با حضور دکتر محمد رضا اکبری، رییس بیمارستان برگزار شد.
 دکتر اکبری در این جلسه بر اهمیت و ضرورت  وجود بخش IPD، بخش بیماران بین الملل تاکید کرد و خواستار حل مشکلات موجود برای ارائه بهتر خدمات در این حوزه شد.
در ادامه جلسه سعید مرادی، مدیر و دکتر آرش میرمحمد صادقی ، معاون درمان بیمارستان  مشکلات بخش بیماران بین الملل را برشمردند و درباره مسایلی مانند اهمیت سایت انگلیسی بیمارستان در ایجاد ارتباط با بیماران خارجی، چالش های حضور شرکت های حوزه گردشگری سلامت و  لزوم بهبود زیرساخت ها توضیح دادند.
نرگس وصال، کارشناس  IPD و دبیر کارگروه نیز گزارشی از تاریخچه شکل گیری و عملکرد این واحد ارائه کرد و فرآیند ارائه خدمات به بیماران بین الملل را شرح داد.
وی با بیان این که اشکالات موجود در  پذیرش بیماران بین الملل بر ارائه مطلوب خدمات سرپایی و بستری به آن ها تاثیر می گذارد، کمبود نیروی انسانی را دلیل اصلی این مشکلات خواند.
کارشناس IPD بیمارستان فارابی گفت: با وجود تمامی مشکلات آمار بیماران بین الملل درمدت سه سال فعالیت این واحد سه برابر شده  است که نشانه رضایتمندی مراجعین بین الملل از خدمات ارائه شده است.
سپس مدیر پرستاری و مسئولان واحد های فناوری اطلاعات، ترخیص و پذیرش نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.  
خبرنگار: حمیده امیدوار
عکاس: سید عباس قاضی میرسعید
 
  • گروه خبری : بیمارستان فارابی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93504
خبرنگار
معصومه  عزيزي

معصومه عزيزي