گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/12 - 08:54
  • تعداد بازدید خبر : 269
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

سی و یکمین همایش بین المللی بیماری های کودکان (روز سوم)

سومین روز سی و یکمین همایش بین المللی بیماری های کودکان برگزار شد.

93956.mp3 سی و یکمین همایش بین المللی بیماری های کودکان (روز سوم)

گالری عکس
 به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، سی و یکمین همایش بین المللی بیماریهای کودکان روز پنجشنبه 9 آبان ماه 98 در تالار امام و سالن همایشهای مرکز طبی کودکان آغاز شد.
این همایش در سومین روز برگزاری، مطابق با شنبه 11 آبان 98، با مراسم معرفی موارد جالب بیماری های کودکان، برگزاری مسابقه علمی و اهدای جوایز آغاز و در ادامه پانل برخورد با بیماران نقص ایمنی اولیه در کودکان ارائه شد.
سپس پانل آندوکاردیت در کودکان با بررسی معیارهای تشخیصی، تشخیص غیر بالینی، سیمای اندوکاردیت در بیماران نقص ایمنی و پروفیلاکسی اندوکاردیت برگزار شد.
آلرژی غذایی، تب مالت، واکسیناسیون، کاوازاکی آتیپیک، هیپرپلازی مادرزادی آدرنال و ابهام جنسی، تکامل مغزی عصبی نوزادان نارس و آسیب پذیر از دیگر پانل های برگزار شده در سالن عقیق بود.
سرفه مزمن در کودکان، مدیریت sepsis در PICU، مدیریت درخواست های رادیولوژی با تکیه بر بخش های اورژانس، دیابت و نوار قلب برنامه های ارائه شده سالن لاله بود.
همچنین چالش های اخلاق پزشکی در تدوین پایان نامه های مقاطع کارورزی، دستیاری و فوق تخصص و رویکرد اخلاقی در ارائه مراقبت های حمایتی تسکینی وانتهای حیات در کودکان و کارگاه تست تکاملی ASQ نیز در تالار بوستان ارائه شد.
خبرنگار: لیلا یوسفی

 

  • گروه خبری : مرکز طبی کودکان,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93956
خبرنگار
لیلا  یوسفی

لیلا یوسفی