گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/09 - 09:12
  • تعداد بازدید خبر : 14
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

فرآیند ثبت عملیات احیا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) الکترونیکی شد

با تعریف فرآیند ثبت عملیات احیا در بستر HIS مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)،گام مهمی در جهت بهبود این فرآیند درمانی برداشته شد.

158584.mp3 فرآیند ثبت عملیات احیا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) الکترونیکی شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دکتر رحیمی دبیر کمیته احیا با اعلام این خبر گفت: با این اقدام ضمن ثبت دقیق تر فرآیندهای احیا، امکان گزارش گیری و ارزیابی کیفی و کمی این فرآیند میسر می شود.
وی این اقدام موثر را نتیجه پیشنهاد حمیدی فر سوپروایزر و مسئول اعتبار بخشی دفتر پرستاری و حمایت و همکاری صمیمانه ، دکتر عقیلی مدیر و مهندس خضری و مهندس فاتحی از کارشناسان فناوری اطلاعات و همچنین سرپرستاران و سوپروایزران مجتمع دانست و ابراز امیدواری کرد با مشارکت پرستاران  و دستیاران گرامی بعنوان صاحبان فرآیند در ثبت دقیق اطلاعات این فرآیند در HIS، نتایج مطلوب آن به زودی آشکار شود.
دکتر رحیمی ضمن قدردانی از همراهی دکتر محمدی و بهرام پور رییس و سرپرستار بخش مراقبت های ویژه جنرال، به عنوان بخش اول میزبان اجرای این طرح گفت: این برنامه در حال حاضر در  تمامی بخش های مجتمع و در موارد احیای بزرگسالان و کودکان پیاده سازی شده و در ادامه این برنامه، فرآیند احیای نوزادان نیز در آینده نزدیک الکترونیکی خواهد شد .

  • گروه خبری : بیمارستان امام خمینی
  • کد خبر : 158584
کلمات کلیدی
خبرنگار
شهره  بیات

شهره بیات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید