گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/14 - 13:18
  • تعداد بازدید خبر : 935
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

فراخوان برگزاری کوه پیمایی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه به مناسبت هفته سلامت بانوان در کاروان نشاط و سلامت

با برنامه ریزی به عمل آمده در مديريت تربیت‌بدنی، کوه پیمایی یک روزه تفریحی- ورزشی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بخش بانوان برگزار می شود.

94112.mp3 فراخوان برگزاری کوه پیمایی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه به مناسبت هفته سلامت بانوان در کاروان نشاط و سلامت

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، انجمن کوهنوردی مدیریت تربیت بدنی با هدف افزایش نشاط و سلامت در بین کارکنان و اعضای هیات علمی و به مناسبت هفته سلامت بانوان، کوه پیمایی یک روزه را با عنوان کاروان نشاط و سلامت در منطقه اوین-درکه و به صورت اختصاصی ویژه بانوان برگزار می کند.
زمان برگزاری کوه پیمایی بانوان دانشگاه روز پنجشنبه 23 آبان 98 و حرکت از مقابل درب ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران خواهد بود.
همچنین، اداره گسترش ورزش های همگانی مهلت ثبت نام برای شرکت در برنامه ذکر شده را تا پایان ساعت اداری روز سه شنبه 21 آبان ماه تعیین کرده است.
علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام و يا كسب اطلاعات بيشتر به نشانی: خيابان قدس، نبش كوچه فردانش، ساختمان معاونت دانشجويي فرهنگی دانشگاه، طبقه دوم، مديريت تربيت بدني، مراجعه و يا با شماره تلفن 88974638 تماس برقرار کنند.
توضیح اینکه، ثبت نام کنندگان می بایست در روز کوه پیمایی کفش مناسب، کوله پشتی، بطری آب، کلاه، عینک آفتابی، لباس گرم و تغذیه به همراه داشته باشند.
برای مشاهده پوستر کوه پیمایی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه به مناسبت هفته سلامت بانوان، اینجا کلیک کنید.
خبرنگار: نیلوفر کلانتری

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 94112
خبرنگار
فرزاد  سلطانپور

فرزاد سلطانپور