گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/12 - 14:00
  • تعداد بازدید خبر : 471
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت به صورت سرزده از بیمارستان فارابی بازدید کرد

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت سرزده از درمانگاه ها و بخش های بیمارستان فارابی بازدید کرد.

93986.mp3 مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت به صورت سرزده از بیمارستان فارابی بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، دکتر محمدحسین حیدری، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح یکشنبه 12 آبان 98 به صورت سرزده از این بیمارستان بازدید کرد.
دکتر حیدری بازدید خود را از درمانگاه اورژانس بیمارستان فارابی آغاز و از نزدیک شاهد خدمات رسانی به مراجعه کنندگان بود. وی ضمن بازدید از اتاق معاینه این بخش از رعایت حریم خصوصی بیماران در هنگام معاینه ابراز خشنودی کرد و آن را امری ضروری در حفظ آرامش و همکاری بیمار با پزشک دانست. دکتر حیدری همچنین با حضور در میان بیماران اورژانس سوالاتی را در خصوص میزان رضایت آنان از خدمات ارائه شده توسط کارکنان و پزشکان بیمارستان فارابی مطرح کرد. 
حضور در درمانگاه های تخصص و فوق تخصصی، بخش های مردان، زنان، اورژانس و IPD از دیگر برنامه های مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت در بازدید از بیمارستان فارابی بود.
در این بازدید دکتر محمدرضا اکبری، رییس بیمارستان و مدیر گروه چشم پزشکی دانشگاه، دکتر آرش میرمحمد صادقی، معاون درمان، سعید مرادی، مدیر و شادی رضایی مدیر پرستاری بیمارستان فارابی دکتر حیدری را همراهی کردند.
خبر و عکس: سید عباس قاضی میرسعید
  • گروه خبری : بیمارستان فارابی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93986
خبرنگار
معصومه  عزيزي

معصومه عزيزي