گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/26 - 11:56
  • تعداد بازدید خبر : 2015
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مراسم افتتاح میز خدمت الکترونیک دانشگاه در بیمارستان مرکز طبی کودکان

میز خدمت الکترونیک دانشگاه در سالن مهارت های بالینی بیمارستان مرکز طبی کودکان افتتاح شد.

94601.mp3 مراسم افتتاح میز خدمت الکترونیک دانشگاه در بیمارستان مرکز طبی کودکان

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، میز خدمت الکترونیک دانشگاه در مرکز طبی کودکان، روز شنبه 25 آبان 98 با حضور دکتر ماشاله ترابی رئیس دبیرخانه مرکزی، میزخدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه، هیئت همراه و دکتر کاظم رهنما مدیر بیمارستان، دکتر مسعود موحدی معاون آموزشی، رحیم محمودی رئیس امور اداری، نازیلا خلیل زاده مدیر پرستاری و جمعی از کارکنان در سالن مهارت های بالینی افتتاح شد.
در ابتدای مراسم دکتر رهنما ضمن خوش آمدگویی و اظهار خرسندی از افتتاح میز خدمت در مرکز طبی کودکان، از اهمیت الکترونیک شدن خدمات و به دنبال آن بالا رفتن سطح کیفیت خدمت رسانی سخن گفت.
سپس دکتر ترابی اهداف دانشگاه از راه اندازی میز خدمت الکترونیک را بیان کرد و گفت: این سامانه به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به مراجعه کنندگان طراحی و راه اندازی شده  و به گونه ای است که برای ثبت درخواست و پیگیری آن نیازی به حضور فیزیکی افراد نیست.
وی افزود: همچنین با صرفه جویی در زمان، هزینه و افزایش سرعت پاسخگویی، به ارتقای سطح کیفیت خدمات نیز کمک می کند. امید است با راه اندازی این سامانه قدم بزرگی برای خدمت رسانی به مراجعان برداریم.
در ادامه گردش کار میز خدمت به صورت آزمایشی به حاضران آموزش و به پرسش های مطرح شده پاسخ داده شد.
سپس میز خدمت مرکز طبی کودکان به طور رسمی افتتاح شد. 
خبرنگار و عکاس: لیلا یوسفی

 

 

  • گروه خبری : مرکز طبی کودکان,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 94601
خبرنگار
لیلا  یوسفی

لیلا یوسفی