گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/17 - 17:49
  • تعداد بازدید خبر : 495
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

مراسم تجلیل از کارکنان نمونه مرکز قلب تهران برگزار شد

با حضور دکتر حمیدرضا پورحسینی، رئیس مرکز قلب تهران و مسئولان واحدهای اداری مراسم گرامیداشت کارکنان نمونه واحدهای اداری برگزار شد.

93107.mp3 مراسم تجلیل از کارکنان نمونه مرکز قلب تهران برگزار شد

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مرکز قلب تهران، روز سه شنبه 16 مهر 98 با حضور رئیس مرکز قلب تهران، مدیر و مسئولان واحدهای مختلف اداری و پاراکلینیکی از 18 کارمند نمونه سال 98 تقدیر شد.
دکتر پورحسینی ضمن تبریک به منتخبین از زحمات و خدمات تمامی کارکنان خصوصاً کارکنان واحدهای اداری تقدیر و تشکر کرد.
وی در بخش دیگر از سخنانش به توسعه هرچه بیشتر این مراسم در سطح عمومی تر اشاره کرد و گفت: همانطور که در طول سال مراسم گرامیداشت روز پرستار و روز کارگر بصورت عمومی با حضور همه کارکنان برگزار می شود، پیشنهاد می شود یک روز هم به عنوان تقدیر از کارمندان در نظر گرفته شود تا در حضور همه کارکنان این مرکز به نحو با شکوه و ارزنده برگزار شود.
در ادامه برخی پیشنهادها و نظرات کارکنان مطرح و به رئیس مرکز ارائه شد.
دکتر علیرضا حاجی قاسمی، مدیر مرکز قلب نیز ضمن خوشامدگویی به حاضران، تداوم چنین جلساتی که با حضور همه مسئول واحدهای اداری و پاراکلینیکی انجام می شود را خواستار شد.
وی نیز با تقدیر و تشکر از تلاشهای کارکنان و فعالیتهای متنوع آنان در بخش های مختلف، زحمات ارزشمند آنان را ستود و به نحوه انتخاب کارکنان نمونه در مرکز اشاره کرد و افزود: انتخاب نمونه بین مجموع 250 نفر از واحدهای اداری و پاراکلینیکی بسیار دشوار است چرا که این بیمارستان مرکز بسیار فعال و پر کاری است و هر شخصی فعالیت منحصر به خود را دارد و ما با این انتخاب در حقیقت یک فرد از یک واحد را به عنوان نماد بقیه افراد خدمتگزار معرفی می کنیم.
در ادامه جلسه تعدادی از مسئولان واحدها نظرات، پیشنهادها و انتقادات خود را در برخی موارد مطرح و قول مساعد از طرف مدیریت به آنها داده شد.
دکتر محمدعلی برومند مسئول آزمایشگاه، فرشیده امین زاده مدیر مالی مرکز، دکتر ژیلا منوچهری مسئول مدیریت کیفیت، مهندس جمشید عبداللهی مسئول فنی مهندسی، مهندس حسین سید اسماعیل مسئول IT و سید محسن اسماعیلی مسئول روابط عمومی به ترتیب مطالبی را پیرامون موضوع جاری مرکز و درخواست های خود مطرح کردند.
در پایان مراسم کارکنان نمونه جوایز و لوح تقدیر خود را از دستان رئیس مرکز، مدیر، مدیر امور مالی، مدیریت کیفیت، مسئول آزمایشگاه و مسئول روابط عمومی دریافت کردند.
اسامی 18 کارمند نمونه مرکز به شرح زیر است:
1-حامد بلورفروش از واحد روابط عمومی 2- مسعود اسماعیل زاده از واحد تغذیه 3- قمر ولایی از واحد منابع انسانی 4- کورش گلستان از واحد مهندسی پزشکی 5- سید حمزه آقامیری از واحد IT 6- بهمن موسی نسب از واحد پزشکی هسته ای 7- صادق جعفری از واحد بازتوانی قلبی 8- میترا عیدی از واحد آزمایشگاه 9- هادی فرهادی نیا از واحد آزمایشگاه 10- افشین وکیلی از واحد تدارکات 11- نصرالله رحیمی از واحد نقلیه 12- حافظ سلطان مرادی از واحد فنی مهندسی 13- جلیل جعفری از واحد فنی مهندسی 14- ناهید چمن آرا از واحد مدارک پزشکی15- زهرا صیاد رضاپور از واحد امور مالی 16- مهدی حاجی ملاحسینی از واحد بیمه و درآمد17- مونا بابایی از واحد داروخانه 18- علیرضا خدابخش از واحد رادیولوژی

  • گروه خبری : مرکز قلب تهران,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93107
کلمات کلیدی
خبرنگار
سيد محسن  اسماعيلي

سيد محسن اسماعيلي