گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/16 - 22:04
  • تعداد بازدید خبر : 1681
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

معارفه دانشجویان جدید سال تحصیلی 99-98 دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی

جلسه معارفه دانشجویان جدید سال تحصیلی 99-98 دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی برگزار شد.

93040.mp3 معارفه دانشجویان جدید سال تحصیلی 99-98 دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی، این جلسه روز سه شنبه 16 مهر 98 با حضور دکتر محمدجواد حسین زاده، رئیس دانشکده، معاونان، مدیران گروه ها، اعضای هیات علمی، کارشناسان، همکاران و دانشجویان ورودی جدید برگزار شد.
در ابتدای جلسه رئیس دانشکده ضمن خیرمقدم به دانشجویان جدید گفت: من به عنوان رئیس دانشکده بسیار خرسندم که دانشجویان فرهیخته ای با تلاش فراوان جزو پذیرفتگان ورودی جدید هستند و از طرف دیگر مفتخرم رئیس دانشکده ای هستم که میزبان اساتید برجسته ای در سطح کشور بی نظیرند در آن حضور دارند.
دکتر حسین زاده در ادامه به معرفی دانشکده و گروههای اموزشی پرداخت و گفت: من در دانشجویان جدید این ظرفیت را می بینم که در سالهای آتی به عنوان هیات علمی با این دانشکده همکاری داشته باشند.
رئیس دانشکده در پایان سخنان خود ضمن تشکر از دانشجویان از آنان خواست تا با نقد و پیشنهادهای خود دانشکده را در بالابردن کیفیت آموزشی و پژوهشی یاری رسانند.
دکتر حامد پورآرام، معاون آموزشی دانشکده ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به دانشجویان دز زمینه انتخاب واحد و دروس کهاد و آیبن نامه های آموزشی توضیحاتی را ارائه داد.
دکتر لیلا آزادبخت معاون پژوهشی به معرفی معاونت، روند تصویب اجرای طرح های پژوهشی مراحل مربوط به تاییدیه دفاع کارگاه های آموزشی و سخنرانی ماهانه معاونت پژوهشی پرداخت و از تمامی دانشجویان دعوت کرد تا در این جلسات حضور بهم رسانند.
دکتر مریم محمودی معاون بین الملل این معاونت و مرکز پژوهش های دانشجویی را معرفی کرد.
در این جلسه گروه های آموزشی به معرفی گروه و اعضای هیات علمی خود پرداختند.
در پایان جلسه دانشجویان جدید بعد از معرفی خود نظرات، سوالات و درخواست های خود را مطرح کردند و پرسش و پاسخ انجام شد.
خبر و عکس: سحر زاهدی

 

 

 

  • گروه خبری : دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93040
کلمات کلیدی
خبرنگار