گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/01/28 - 11:04
  • تعداد بازدید خبر : 1483
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

نخستین جلسه مسئولان دفاتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده ها در سال 98 برگزار شد

در جلسه مسئولان دفاتر ارتباط با دانش آموختگان، بر افزایش منابع مالی به منظور گسترش فعالیت ها، برنامه ریزی برای برگزاری جشن های دانش آموختگان و حفظ کرامت اساتید دانشگاه تاکید و پیشنهادهای مسئولان دفاتر مورد بررسی قرار گرفت.

86583.mp3 نخستین جلسه مسئولان دفاتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده ها در سال 98 برگزار شد

گالری عکس
این جلسه روز سه شنبه 27 فروردین 98 با حضور دکتر بهادری رئیس، دکتر گتمیری قائم مقام، دکتر سید احمدیان دبیر و دکتر مریم زاهدی مدیر این دفتر در سالن شورای دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه برگزار شد.
در ابتدا دکتر سید احمدیان دبیر دفتر با بیان اینکه تامین و افزایش بودجه برای انجام کارهای بیشتر منوط به گزارش فعالیتهای دفتر ارتباط با دانش آموختگان است، گفت: در صدد هستیم بودجه دفتر را افزایش دهیم. البته بسیاری از فعالیت های ما به خصوص در بیمارستانها بدون بودجه انجام گرفته و ارزش معنوی بسیاری دارد.
وی خاطر نشان کرد: گسترش فعالیتهای دفاتر دانش آموختگان به خصوص در بیمارستانها همت تمامی همکاران را می طلبد.
دکتر سید احمدیان در خصوص برپایی جشن یکپارچه نیز اظهار کرد: بنا به نظر هیات رئیسه دانشگاه تا فراهم نشدن مکانی مناسب و در خور شان دانش آموختگان که در دانشگاه تعبیه شود از برگزاری این جشن به صورت یکپارچه ممانعت به عمل آید و هر دانشکده به طور مجزا ولی با فرمت یکسان این جشن را برگزار کند.
سپس دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان اظهار کرد: مسئولین دفاتر باید از جلساتی که برگزار می شود بازخورد دهند تا با برطرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت در هر چه بهتر برگزار کردن برنامه های این دفتر تلاش کنیم.
وی افزود: انجام کارهای مفید برای اساتید بازنشسته با حفظ حرمت و کرامت و بهره مندی از تجارب و ایده های آنها موجب شناخته شدن بیشتر و همچنین پیشرفت  این دفتر در دانشگاه خواهد شد.
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان، با بیان اینکه، نباید بگذاریم اساتید بازنشسته در دانشگاه فراموش شوند و احساس سرخوردگی کنند، خاطر نشان کرد: با تهیه شناسنامه ای از اساتید بازنشسته یا چاپ پمفلتهایی از خدمات ارزنده آنها و همچنین کارمندان غیر پزشک و توزیع آن در بخش هایی که خدمت می کردند باید زحمات آنها را قدر نهیم شاید بتوانیم قدری از خدمات ارزنده شان را جیران کنیم.
در ادامه دکتر گتمیری قائم مقام دفتر ارتباط با دانش آموختگان نیز گفت: مطرح کردن تلفیق جشن پکپارچه در دانشکده ها با رئیس دانشگاه موردی قابل پیگیری است و به نظر می رسد دور از اشکال باشد.
وی افزود: در تهیه و چاپ پوستر برای جشن ضمن داشتن قالبی مشخص، باید تنوع و آزادی عمل در آن به چشم بخورد. سعی کنیم برپایی جشن ها  طبق روال گذشته در شان و منزلت دانشگاه باشد.
 در ادامه، دکتر مریم زاهدی مدیر دفتر نیز درخصوص نحوه برگزاری مراسم جشن دانش آموختگان در دانشکده ها و موضوعات مطرح شده توضیحاتی را ارایه داد .
وی گفت: برای برگزاری این جشن  در دانشکده ها ابتدا باید سیستم اجرایی تشکیل و فرآیند فراخوان  اجرا شود البته دفتر ارتباط با دانش آموختگان همواره برای ارائه هر خدمتی به منظور برگزاری هرچه با شکوه تر این مراسم ها اعلام آمادگی می کند.
در پایان، هر یک از مسئولین دفاتر دانش آموختگان دانشکده ها در خصوص افزایش منابع مالی، کارت تردد اساتید بازنشسته به دانشگاه، استفاده اساتید پیشکسوت بازنشسته از خدمات درمانی بیمارستانهای دانشگاه و نحوه ی برگزاری جشن دانش آموختگی سخنانی ایراد کردند.
خبر: مقدم
عکس: داود فرامرزی

  • گروه خبری : دفتر ارتباط با دانش آموختگان,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 86583
خبرنگار
فریبا  مقدم

فریبا مقدم