گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/05/09 - 15:26
  • تعداد بازدید خبر : 230
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست صمیمانه‌ رئیس و معاون آموزشی بیمارستان ضیائیان با کارورزان پزشکی این مرکز

در نشست صمیمانه‌ رئیس و معاون آموزشی بیمارستان ضیائیان نظر ات کارورزان پزشکی در خصوص چالش‌ها، پیشنهاد‌ها و نکات منفی و مثبت در بخش‌های بالینی بیان شد.

90488.mp3 نشست صمیمانه‌ رئیس و معاون آموزشی بیمارستان ضیائیان با کارورزان پزشکی این مرکز

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، در نشست صمیمانه‌ چهارشنبه ۹مرداد ۹۸ در سالن کنفرانس بیمارستان دکتر عفت پناه رئیس و دکتر زنده‌دل معاون آموزشی بیمارستان با تمامی کارورزان پزشکی که در حال گذراندن دوره کارورزی در این بیمارستان هستند دیدار کردند. در ابتدای این نشست رئیس و معاون آموزشی بیمارستان ضمن خیرمقدم به‌تمامی کارورزان پزشکی در خصوص چالش‌ها، پیشنهاد‌ها و نکات منفی و مثبت در بخش‌های بالینی سؤال کردند و از اینترن ها خواستند تا برای عملکرد عالی و بهبود هر چه‌بهتر سیستم آموزشی مرکز، چالش‌هایی که با آن روبرو هستند را به‌صورت شفاف بیان کنند.
در ادامه اینترن ها ضمن قدردانی از دکتر عفت پناه و دکتر زنده‌دل برای عملکرد بسیار خوب سیستم آموزشی این بیمارستان؛ افزایش اعتمادبه‌نفس، مسئولیت دادن به اینترن ها، برخورد خوب اساتید و کارکنان، دسترسی مستقیم به اعضای هیات علمی در زمان آموزش را از نکات مثبت سیستم آموزشی این مرکز برشمردند.
در پایان  مسابقه‌ای بین اینترن ها برگزار شد که به برگزیدگان این مسابقه، دکتر محمد بهبودی و دکترآتوسا ضیاجلالی به‌رسم یادبود هدایایی اهدا شد.
خبروعکس: مهدی صدفی

  • گروه خبری : بیمارستان ضيائيان
  • کد خبر : 90488
کلمات کلیدی
خبرنگار
مهدی  صدفی

مهدی صدفی