گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/09 - 16:29
  • تعداد بازدید خبر : 20
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست مدیر گروه واحد تصویربرداری بیمارستان ضیائیان با پزشکان

مدیر گروه تصویر برداری در این نشست در خصوص اولویت‌های تجهیزاتی بخش تصویر برداری بیمارستان صحبت کرد و به سوال پزشکان پاسخ داد.

158608.mp3 نشست مدیر گروه واحد تصویربرداری بیمارستان ضیائیان با پزشکان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، نشست مدیر گروه واحد تصویربرداری بیمارستان با حضور دکتر حمیدرضا حکمت رئیس، دکتر علی‌اشرف اقبالی معاون درمان، دکتر کامبیز مراد زاده مدیر و پزشکان مرکز صبح روز دوشنبه ۹ تیر ۹۹ در سالن اجتماعات بیمارستان برگزار شد.
در ابتدای این مراسم رئیس بیمارستان ضمن خیرمقدم به حاضرین در خصوص تغییرات مدیریتی در ساختار  واحد تصویربرداری سخنرانی کرد و از همه پزشکان و حاضرین در این نشست خواست تا در خصوص مشکلات و چالش‌های خود با این واحد به طرح سؤال بپردازند.
در ادامه این نشست بهمن مرادی مدیر واحد تصویربرداری در خصوص اولویت‌های تجهیزاتی این بخش صحبت کرد و سپس پزشکان حاضر در این نشست چالش‌ها و مشکلات خود با واحد تصویربرداری را مطرح کردند که درنهایت قول برطرف کردن این چالش‌ها داده شد.
در ادامه مدیر بیمارستان در جمع پزشکان ابراز امیدواری کرد که با توجه به پایش های صورت گرفته در آینده با کمک همه افراد شاغل در بیمارستان که هرکدام گوشه‌ای از کار را در دست دارند انشا الله بر مشکلات فائق خواهیم آمد، امید دارم با توکل به خداوند متعال گام‌های محکمی در آینده برای محقق ساختن اهداف عالی بیمارستان بر خواهیم داشت.

  • گروه خبری : بیمارستان ضيائيان
  • کد خبر : 158608
کلمات کلیدی
خبرنگار
مهدی  صدفی

مهدی صدفی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید