گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/05/08 - 09:02
  • تعداد بازدید خبر : 284
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

نشست هم اندیشی رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور و معاون توسعه دانشگاه با مدیران بیمارستان های مرجع درمان بیماری کرونا

دکتر بیگلر در دیدار با رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نقش این سازمان در ارائه خدمات در حوزه بهداشت و درمان و ارائه آموزش های همگانی به نیروهای داوطلب را برجسته و ارزشمند دانست.

159708.mp3 نشست هم اندیشی رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور و معاون توسعه دانشگاه با مدیران بیمارستان های مرجع درمان بیماری کرونا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مدیریت امور مالی دانشگاه، روز سه شنبه 7 مرداد 99، نشستی به منظور افزایش تعاملات و همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی تهران و سازمان جمعیت هلال احمر و همچنین همفکری برای اجرای خدمات رسانی بهتر به بیماران مراجعه کننده به بیمارستان های مرجع بیماران مبتلا به کرونا با حضور رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، معاون توسعه، مدیر امور مالی، رئیس بررسی و شکایات، رئیس مرکز آموزش ضمت خدمت کارکنان دانشگاه و مدیران بیمارستان های مرجع با درمان بیماران مبتلا به کرونا، در سالن اجلاس معاونت توسعه دانشگاه برگزار شد.

در ابتدا دکتر بیگلر معاون توسعه دانشگاه ضمن قدردانی از همکاری سازمان هلال احمر کشور با دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: نقش سازمان جمعیت هلال احمر در ارائه خدمات در حوزه بهداشت و درمان و ارائه آموزش های همگانی به نیروهای داوطلب، برجسته و ارزشمند است.

دکتر بیگلر با اشاره به تلاش های کادر درمان در پی مقابله با ویروس کرونا در سطح دانشگاه بیان کرد: اکنون در این بحران پیش رو، با افزایش تعداد بیماران فشار مضاعفی بر کادر درمانی به ویژه بیمارستان های مرجع با درمان بیماران مبتلا به کرونا، وجود دارد و از آنجا که در سطح بهداشت و درمان کشور با کمبود نیرو مواجه هستیم، جذب نیروی داوطلب کمک بزرگی برای ارتقای سطح خدمات رسانی بهتر به ما می کند.

در ادامه نشست رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور ضمن عرض خسته نباشید به خانواده دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: امیدوارم که این موج از بیماری مثل موج اول کنترل و مهار شود.

محمد نصیری در خصوص تشکیل کارگروه مددکاری دانشگاه با سازمان هلال احمر گفت: در این کارگروه مشترک علاوه بر بررسی زمینه های همکاری دو سازمان، آموزش نیروهای داوطلب، بهره گیری از ظرفیت های نیروهای انسانی در مراکز درمانی دانشگاه بررسی می شود.

وی درباره اقدامات سازمان  داوطلبان هلال احمر گفت: موسسه های خیریه معین برای مقابله با بیماری کرونا در سطح بیمارستان های استان تهران برای خدمات مددکاری و کمک به تامین تجهیزات پزشکی آماده به کار هستند و فعالیت می کنند.

در ادامه مدیر امور مالی دانشگاه در خصوص نقش خیرین در عرصه سلامت در این وضعیت بحرانی کشور خاطر نشان کرد: خیرین با همکاری و همدلی خود در این روزها به خوبی نقش آفرینی کردند.

آزاده چترروز در خصوص تهیه دستگاه اکسیژن ساز توسط خیرین توضیحاتی ارائه داد و بیان کرد: بسیاری از بیماران مبتلا به کرونا برای بهبودی کامل نیاز به اکسیژن ساز و مخازن اکسیژن دارند بنابراین کمک خیرین می تواند بخشی از مشکلات دانشگاه برای تامین اکسیژن را حل کند و همچنین از خرید دستگاه اکسیژن ساز توسط خیری بزرگوار در عرصه سلامت، خبر داد.

توضیح اینکه در ادامه هر یک از مدیران مشکلات و پیشنهادهای خود را مبنی بر خدمات رسانی بهتر ارائه کردند.

  • گروه خبری : مدیریت امور مالی,گروه خبری RSS,گروه خبری اینستاگرام
  • کد خبر : 159708
خبرنگار
محمد پسندیده

محمد پسندیده

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید