گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/14 - 12:45
  • تعداد بازدید خبر : 303
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه

نشست هیئت‌رئیسه دانشکده توانبخشی/ تأکید دکتر هادیان بر پیاده‌سازی برنامه‌های چهارساله این دانشکده با توجه به امکانات، تجهیزات و توانمندی‌های موجود

در نشست هیئت‌رئیسه دانشکده توانبخشی بر لزوم نظارت بر حُسن انجام و همچنین پیگیری به هنگام وظایف و امور محول شده مرتبط با وظایف شغلی کارکنان و برنامه‌ریزی اعضای هیئت‌علمی برای حضور در سمینارها و کارگاه‌های دانشکده تأکید شد.

94100.mp3 نشست هیئت‌رئیسه دانشکده توانبخشی/ تأکید دکتر هادیان بر پیاده‌سازی برنامه‌های چهارساله این دانشکده با توجه به امکانات، تجهیزات و توانمندی‌های موجود

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی؛ در این نشست که دوشنبه 13آبان 98 در سالن شورای این دانشکده برگزار شد؛ در ابتدای نشست دکتر محمدرضا هادیان رئیس دانشکده بابیان اینکه به‌طورقطع تأمین به هنگام بودجه، تأثیر بسزایی در پیشبرد روند اجرای بهینه و کیفی سیاست‌های علمي، آموزشي، پژوهشی و بالینی گروه‌های آموزشی و تحقق اهداف و برنامه‌های 4ساله دانشکده خواهد داشت تصریح کرد: در حال حاضر بایستی برای پیاده‌سازی این برنامه‌ها با توجه به امکانات، تجهیزات و توانمندی‌های موجود برنامه‌ریزی و اجرا شود.
وی در ادامه با اشاره به رایزنی‌ها و توافق‌های انجام‌شده با روسای بیمارستان‌های شریعتی و سینا برای ارائه خدمات بالینی و درمانی در حوزه رشته‌های این دانشکده و همچنین آموزش دانشجویان، بر ضرورت و اهمیت حضور کیفی و مثمر ثمر اعضای هیئت‌علمی در این مراکز تأکید کرد.
دکتر هادیان بابیان اینکه کارگاه‌ها و سمینارهای دانشکده در راستای برنامه‌های 4ساله دانشکده برنامه‌ریزی و اجرا می‌شوند، از اعضای هیئت‌علمی خواست برنامه‌ریزی برای حضور در این کارگاه‌ها و سمینار داشته باشند وی در ادامه افزود: اعضای هیئت‌علمی پیش از حضور در کنفرانس‌ها و سمینارهای علمی خارج از دانشکده برای عدم ایجاد خلل در امور آموزشی و پژوهشی بااطلاع و هماهنگی مدیر گروه مربوطه انجام شود. همچنین بر لزوم نظارت بر حُسن انجام و همچنین پیگیری به هنگام وظایف و امور محول شده مرتبط با وظایف شغلی کارکنان در حوزه‌های مختلف توسط مسئولان دانشکده تاکید کرد.
در ادامه دکتر سید محسن میر معاون مالی اداری دانشکده به ارائه گزارشی از میزان صرفه‌جویی‌های انجام‌شده 6 ماهه ابتدای سال(تا شهریور98) با توجه به سیاست‌های مالی ابلاغی دانشگاه در کلینیک‌ها و گروه‌ها آموزشی دانشکده پرداخت و افزود: میزان صرفه‌جویی‌های انجام‌شده در تمامی درمانگاه‌ها و گروه‌ها از بالاتر از میزان پیش‌بینی‌شده است.
در ادامه دکتر آزاده شادمهر معاون بین‌الملل دانشکده از برگزاری فستیوال دمنوش بین‌الملل پس از تصویب نشست‌های متعدد کمیته بین‌المللی دانشجویی در این دانشکده خبر داد. دکتر شادمهر هدف از برگزاری این فستیوال را ایجاد زمینه تعامل بیش‌ازپیش میان دانشجویان ایرانی و بین‌الملل در عرصه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و آشنایی با هویت ملی و آئینی عنوان کرد.
معاون بین‌الملل دانشکده در توضیح جزئیات برگزاری این فستیوال گفت: در این فستیوال که روز سه‌شنبه 28 آبان ماه برگزار خواهد شد، دانشجویان بین‌الملل و دانشجویان از اقوام مختلف ایرانی علاوه بر تهیه نوشیدنی مخصوص خود (انواع چای و دمنوش)، با طراحی پوستر، جاذبه‌های فرهنگی و نمادهای ملی و آئینی کشورشان را معرفی خواهند کرد که زمینه ایجاد تعامل و گفتگو میان دانشجویان ایرانی و بین‌الملل را فراهم خواهد کرد. وی همچنین گفت:از معاون بین‌الملل دانشگاه و معاونان بین‌الملل سایر واحدها و دیگر دانشجویان بین‌الملل دانشگاه برای شرکت در این فستیوال دعوت خواهد شد. در ادامه اعضای حاضر در نشست، نظرات و پیشنهاد‌هایشان را برای برگزاری هر بهتر این فستیوال ارائه دادند.
سپس دکتر آذر مهری معاون دانشجویی دانشکده از برگزاری نخستین کارگاه کمیته علمی دانشجویی دانشکده با عنوان «جذب مشارکت فعال والدین در برنامه‌های توانبخشی» با سخنرانی حسین رضایی دانشجوی دکترای تخصصی گفتاردرمانی در روز دوشنبه 13آبان خبر داد. وی همچنین با اشاره به برگزاری اردوی توجیهی دانشجویان پسر ورودی جدید مقطع کارشناسی این دانشکده در روز 18 مهرماه گفت:  اردوی مشابه ویژه دانشجویان دختر ورودی جدید نیز پنج‌شنبه 30 آبان برگزار خواهد شد.
سپس دکتر نعمت اله روح‌بخش معاون اجتماعی فرهنگی دانشکده  ضمن ارائه گزارشی از پیگیری‌های انجام‌شده با شورای شهر تهران و شهرداری منطقه12 برای جلب کمک برای تأمین هزینه ساخت مجموعه فضای پیش‌ساخته در این دانشکده از توافقات ابتدایی و شروع انجام مکاتبات اداری برای پیاده‌سازی و اجرا این طرح خبر داد.
در پایان نشست نیز اعضای حاضر به بررسی و تبادل‌نظر در خصوص چالش‌های پیش رو در راه‌اندازی دکترای تخصصی کاردرمانی پرداختند.
خبرنگار و عکاس: لیلا روستا

  • گروه خبری : دانشکده توانبخشی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 94100
کلمات کلیدی
خبرنگار
لیلا  روستا

لیلا روستا