گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/08 - 10:51
  • تعداد بازدید خبر : 506
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

همکار دوچرخه سوار بیمارستان سینا بازنشست شد

محمدرضا رمضاني خواه حمل نقل با دوچرخه را حافظ سلامتي جسمي و محيط زيست دانست.

93879.mp3 همکار دوچرخه سوار بیمارستان سینا بازنشست شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، محمدرضا رمضانی خواه، کمک بهیار بیمارستان سینا که هر روز مسیر خانه تا محل کار را با دوچرخه طی می کرد اول آبان ماه سال 98 بازنشست شد.
رمضانی خواه در گفتگو با روابط عمومی بیمارستان سینا بیان داشت، مدت 30 سال است که در دانشگاه علوم پزشکی تهران مشغول خدمتم و 25 سال از آن را در بیمارستان سینا گذراندم و 6 سال است که در واحد CSR این مرکز مشغول بودم.
وی در خصوص دوچرخه سواری گفت: من از سال 1390 تصمیم گرفتم برای سلامتی و حفاظت از محیط زیست از دوچرخه برای رفت و آمد به محل کارم استفاده کنم و چون حمل و نقل با این وسیله باعث ایجاد حس نشاط در من می شد و هم ورزشی کرده بودم و آلودگی هوایی را هم به وجود نمی آورد.
رمضانی خواه، در پاسخ به این سوال که بازنشست شدن چه احساسی دارد بیان کرد: هر کاری یک شروعی دارد و یک پایانی و اکنون بعد از گذشت 30 سال مدت زمان خدمت من به پایان رسیده است و مسلما بعد از گذشت این مدت ترک دوستان کمی سخت خواهد بود.
کمک بهیار بیمارستان سینا همچنین به همه همکاران توصیه کرد: 30 سال به سرعت خواهد گذشت و آن چیزی که باقی می ماند صمیمیت، همکاری و مسئولانه کار کردن است.

خبر: رضا آسیابی

  • گروه خبری : بیمارستان سینا
  • کد خبر : 93879
کلمات کلیدی
خبرنگار
رضا  آسيابي

رضا آسيابي