گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/06/31 - 13:59
  • تعداد بازدید خبر : 6608
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید/مهر اگر چه ماه آغازین پاییز است اما بوی بهار می دهد

دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه در پیامی با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید نوشت: بیش از چهار دهه در فضای آکنده از مهر این دانشگاه تنفس می کنم و این را از بزرگترین نعمت های الهی برای خودم می دانم.

92264.mp3 پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید/مهر اگر چه ماه آغازین پاییز است اما بوی بهار می دهد

متن پیام به شرح زیر است:

مهر اگر چه ماه آغازین پاییز است اما بوی بهار می دهد. بهار تعلیم و تعلم. بیش از چهار دهه در فضای آکنده از مهر این دانشگاه تنفس می کنم و این را از بزرگترین نعمت های الهی برای خودم می دانم.

دانشگاهی که ریشه در دارالفنون دارد قریب ۱۷ دهه شاهد حضور بهترین دانشجویان و گرانقدرترین اساتید است.

به همکاران جوانترم خصوصا دانشجویان عزیزی که آغازین روزهای حضور خود را در این فضای پرنور و پربرکت می گذرانند فرارسیدن سال تحصیلی 99-98 را تبریک و تهنیت عرض می کنم. از فرزندان معنویم می خواهم قدر این ایام پربرکت را بدانند و بهترین سرمایه را برای یک عمر زندگی ثمربخش و خدمت به بهترین انسانها بیاندوزند.

دوستان من در دانشگاه از هر انچه که برای ارتقای علمی و مهارتی و انتقال منش و شخصیت حرفه ای به شما هست دریغ نخواهند کرد. فلسفه وجودی دانشگاه و مهمترین رکن آن دانشجوست. استاد و کارمند و رییس و مدیر و معاون همه با محوریت حمایت و هدایت دانشجو شکل می گیرد.

امیدوارم سال جاری برای یکایک شما سالی توام با موفقیت و شادابی و سلامتی باشد و بهترین خاطرات زندگی شما در دانشگاه رقم بخورد. وظیفه خود می دانم نام و یاد خاطره اساتید گرانقدری که عمری را در این دانشگاه وقف آموزش و پژوهش کردند و نیز دانشجویانی که سالها پیش درس رشادت و ازادگی را به ما اموختند و جانشان را برای امنیت این مرز و بوم فدا کردند گرامی بدارم و برای روح بلند آنان بهترین ها را آرزو کنم.

دکتر کریمی

رئیس دانشگاه

 

 

  • گروه خبری : رئیس دانشگاه,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 92264
کلمات کلیدی
خبرنگار
مهدی  گلپایگانی

مهدی گلپایگانی